Workshop-dealer-Header-oil-pit

Profesionalita

Váš servisný díler DAF

Sme pripravení vykonať každú úlohu! Vysvetlíme, čo treba urobiť, a budeme vás priebežne informovať.

 

Spoločne nachádzame riešenia

Či už jazdíte na novom, jazdenom alebo starom vozidle DAF alebo dokonca vozidlom inej značky, naši špecialisti vám vďaka najnovším technikám a správnym dielom pomôžu dostať sa späť na cestu. Pri všetkej svojej práci postupujeme plne transparentne. Ak sa zdá, že oprava nakoniec vyjde veľmi draho, prediskutujeme to s vami a v prípade potreby vám ponúkneme atraktívne alternatíve riešenie. Môže sa nám podariť nájsť náhradný diel z druhej ruky alebo ho môžeme mať aj v našom obchode TRP, ktorý disponuje zásobami širokého sortimentu dielov pre všetky typy nákladných vozidiel a prívesov. A to vás môže vyjsť dokonca lacnejšie!

 
DAF-parts-20080276
 

 

Služby podpory pre opravy

 

Chcete vykonať (menšiu) opravu sami, ale potrebujete aj trochu pomoci? Pracovníci nášho strediska technickej podpory vám radi poskytnú podporu, ktorú potrebujete. Ak máte aj naďalej problémy s vykonaním úkonu, ste vždy vítaní u svojho servisného dílera DAF. Danú prácu pre vás vykonajú dvakrát rýchlejšie.

 

5 dôvodov, pre ktoré si vybrať servis DAF

 Váš servisný díler DAF má skúsenosti aj odborné znalosti na to, aby vám pomohol s opravami a údržbou. Pomocou pokrokového diagnostického vybavenia udržia vysokokvalifikovaní servisní odborníci vaše nákladné vozidlo na maximálnej úrovni efektívnosti.

 
Viac informácií o díleroch DAF
 

 

LEPŠÍ SERVIS,

LEPŠÍ DAF