5-reasons-daf-dealer-grease-pit-oil-replacement-1600x900

Iniciatívny prístup

Váš servisný díler DAF

Vďaka našim rozsiahlym znalostiam o nákladných vozidlách DAF vás môžeme varovať pred problémami, ktoré sa môžu vyskytnúť v budúcnosti.

 

Preventívna údržba

Dôkladnou a preventívnou údržbou možno predchádzať poruchám vášho nákladného vozidla. Závažným oprávam môžete predchádzať napríklad tým, že si necháte pravidelne kontrolovať a nastavovať chladiaci systém, akumulátor a ventily motora svojho nákladného vozidla. Zvlášť dôležité je to v zime, keď je riziko porúch a chýb väčšie. Pravidelnou údržbou svojho nákladného vozidla minimalizujete riziko jeho poruchy, čomu sa všetci chceme vyhnúť, pokiaľ je to možné!

 

 

Aktuálny softvér

V našej skrinke DAVIE, v ktorej sú uložené všetky elektronické komponenty vášho nákladného vozidla, sa vedú záznamy o tom, kedy budete potrebovať novú aktualizáciu softvéru. Odporúčame, aby ste si to nechali urobiť svojím dílerom, pretože nesprávna inštalácia môže viesť k praktickým problémom. Technológia sa neustále mení a čím novšie nákladné vozidlo, tým viac systémov používa. To, že naše nákladné vozidlá sú stále lepšie, našťastie znamená, že je menšia pravdepodobnosť, že sa dostanete do ťažkostí. A v kombinácii s profesionálnou údržbou to znamená menej času poruchovosti pre vaše nákladné vozidlo.

 

 
NGD-Safety-systems-2
 

 

Pohodlie a bezpečnosť

Pre spoločnosť DAF je od prvého dňa prioritou pohodlie používateľa. Vedeli ste, že spoločnosť DAF má najpriestrannejšiu kabínu zo všetkých výrobcov nákladných vozidiel? Ako vodič trávite väčšinu času vo svojej kabíne, preto je veľké plus, keď spĺňa všetky vaše požiadavky. A bez zníženia vašej bezpečnosti, samozrejme. Pri detekcii prekážky napríklad dôjde k automatickému vypnutiu tempomatu. Preventívna údržba takisto prispieva k zvýšeniu bezpečnosti tým, že sa ňou na jeseň zabezpečí, aby ste boli pripravení na zimu, alebo tým, že sa v rámci nej na jar ešte pred nástupom teplého letného počasia vyčistí chladiaci systém. Váš servisný díler DAF je vždy pripravený poradiť vám.

 

Transparentnosť cien

Môžeme pre vás vykonávať preventívnu údržbu, aby ste boli vždy pripravení na blížiacu sa sezónu. Ako váš spoľahlivý partner sme vo dne v noci pripravení pomôcť vám. Môžete sa okrem toho rozhodnúť podpísať zmluvu o vykonávaní údržby, aby ste každý rok presne vedeli, koľko to bude stáť. So svojím servisným dílerom sa môžete dohodnúť na načasovaní intervalov údržby. Ako vodič môžete niektoré úkony údržby, napríklad kontrolu kvapalín a ďalšie menšie úlohy, vykonávať aj sám.

V prípade pochybností a v prípade všetkých ostatných požiadaviek na údržbu ste vždy vítaní u niektorého z našich servisných dílerov. Sme vždy pripravení a ochotní pomôcť.

 

DAF Connect visual

DAF Connect

Platforma na správu vozového parku DAF Connect vám v reálnom čase poskytuje prehľad o výkone vašich vodičov, vozidiel a logistických postupov. K dispozícii je 24 hodín denne, 365 dní v roku a pomáha vám zvyšovať dostupnosť vozidiel, znižovať prevádzkové náklady a optimalizovať efektívnosť logistických postupov.

Ďalšie informácie
 

5 dôvodov, pre ktoré si vybrať servis DAF

 Váš servisný díler DAF má skúsenosti aj odborné znalosti na to, aby vám pomohol s opravami a údržbou. Pomocou pokrokového diagnostického vybavenia udržia vysokokvalifikovaní servisní odborníci vaše nákladné vozidlo na maximálnej úrovni efektívnosti.

 
Viac informácií o díleroch DAF
 

 

LEPŠÍ SERVIS,

LEPŠÍ DAF