PACCAR Financial

Finančné služby

PACCAR Financial, in-house financovanie DAF

Spoločnosť PACCAR Financial
 
PACCAR Financial logo

PACCAR Financial, dvorný odborník v oblasti financovania spoločnosti DAF, ponúka špeciálne finančné služby, ktoré sa plne zameriavajú na odvetvie prepravy. Spoločnosť PACCAR Financial rozumie vášmu podnikaniu ako nikto iný, preto ju môžete pokladať za skutočného obchodného partnera. Umožňuje financovanie vašich nákladných vozidiel, ale aj kompletných súprav vrátane nadstavieb a návesov. Ponúka rôzne možnosti financovania vzťahujúce sa na opravy, údržbu a poistenie. Spoločnosť PACCAR Financial vám vždy poskytne dokonalé riešenie šité na mieru vašim individuálnym požiadavkám.

 
 

Vyberte si, čo chcete financovať

 

 
 

Zvoľte si spôsob financovania

 
 

Prečo PACCAR Financial?

 • Súčasť DAF Trucks:
  Spoločne so spoločnosťou DAF, divíziou PACCAR Inc., vám garantujeme spoľahlivosť a dôveryhodnosť pri riešení vašich finančných požiadaviek.
 • Skúsenosť viac ako 50 rokov
  Poznáme odvetvie dopravy i nákladných vozidiel.
 • Všetko na jednom mieste - ľahko a jednoducho
  Ako jediný zdroj financovania vozidiel, servisných balíčkov pre opravu a údržbu a ďalších služieb, uľahčíme vašej administratíve.
 • Profesionalita
  Rýchlo preveríme vašu finančnú situáciu a pripravíme vám ponuku šitú na mieru vašim potrebám.
 • Znalosť dopravy
  Financujeme nielen ťahače, ale aj podvozky s nadstavbami a návesy. Vieme čo to znamená riadiť obchod a preto ponúkame širokú škálu flexibilných riešení.
 • Celoeurópska spoločnosť
  Pretože fungujeme v mnohých krajinách Európy, môžeme v závislosti od miestnej legislatívy pomôcť financovať vaše nadnárodné flotily, ktoré registrujete vo viacerých krajinách. Sme tam, kde nás potrebujete a s lokálnym know-how.
 
Ďalšie informácie
 
 
PACCAR-Financial-personal-meeting-STS_8339

VHODNÉ PRO DANÝ ÚČEL

Spoločnosť PACCAR Financial je špecialistom v obore nákladnej dopravy. Naši poradcovia poznajú vaše podnikanie: chápu, čo obnáša preprava tovaru na dlhé vzdialenosti, ako zvládať cyklické výkyvy v stavebnom priemysle a ako prepravovať nebezpečné materiály. Majú tiež technické znalosti rôznych pohonných jednotiek a možností nadstavieb pre vaše nákladné vozidlá. Keďže sú vyzbrojení týmito znalosťami a skúsenosťami, majú oveľa lepšie predpoklady ako ktokoľvek iný na presné stanovenie hodnoty vášho nákladného vozidla, nadstavby a prívesu. Či pôjde o finančný lízing, operatívny lízing, ponúkame na mieru prispôsobené riešenia pre optimalizáciu financovania vášho vozového parku. To všetko je k dispozícii za priaznivú cenu na kilometer - koniec koncov, váš obchodný úspech je to, čo nás motivuje. Financovanie vozového parku hrá úlohu pri zaistení úspechu spoločnosti. Naši finanční špecialisti vám môžu ponúknuť na mieru prispôsobené riešenia. Tieto riešenia sú dokonale prispôsobené vašim konkrétnym potrebám a sú k dispozícii ako pre nové, tak pre použité nákladné vozidlá, nadstavby a návesy. Na základe vami zadaných požiadaviek a preferencií vám ponúkneme flexibilné možnosti financovania vhodné pre vaše špecifické potreby dopravy i rozpočtu.

 
 

OSOBNÝ PRÍSTUP

Ponúkané možnosti financovania prispôsobujeme tak, aby vyhovovali potrebám našich zákazníkov. Špecialisti v spoločnosti PACCAR Financial vám poskytnú individuálnu podporu, ktorá sa stala charakteristickým znakom spoločnosti DAF. Vďaka nášmu exkluzívnemu zameraniu na dopravu poznáme tento sektor naozaj dôkladne. Môžete sa teda spoľahnúť na rady odborníkov, ktorí majú hlboké znalosti a skvelé skúsenosti v oblasti, kde vaša spoločnosť pôsobí. Na základe vami zadaných požiadaviek a preferencií vám ponúkneme flexibilné možnosti financovania vhodné pre vaše špecifické potreby dopravy i rozpočtu.eby dopravy i rozpočtu.

 
PACCAR-Financial-personal-meeting-STS_8222
 
 
PACCAR-Financial-Key-handover-STS_8616