New Generation DAF ITOY

Novú generáciu modelov DAF XF, XG a XG⁺

Nový vzor v oblasti efektívnosti, bezpečnosti a pohodlia vodiča

Zoznámte sa s nimi
 

Objavte nákladné vozidlá DAF 

Spoločnosť DAF rozumie vášmu obchodu a chápe, aká je pre vás efektívnosť dôležitá. Preto ponúká dômyselné prepravné riešenia prispôsobené podľa vašich konkrétnych potrieb. Poskytuje tiež širokú ponuku služieb na zaistenie maximálnej dostupnosti vozidla. Všetko na jednom mieste: u vášho dílera DAF.

 
 
 
 
 
On-the-road-to-even-cleaner-road-transport

Alternatívne palivá a hnacie sústavy

Svetové emisie CO₂ a kvalita ovzdušia v mestách – to sú problémy, ktoré sa dotýkajú každého z nás, vrátane spoločnosti DAF. Preto vyvíjame a testujeme veľa nových a existujúcich technológií s cieľom dosiahnuť ešte čistejšiu a udržateľnejšiu cestnú prepravu.

Ďalšie informácie
 

Díleri DAF sú tu pre vás. 

Efektívna preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Preto naši servisní díleri DAF ponúkajú komplexné riešenie prepravy prostredníctvom radu profesionálnych služieb a pomôžu vám vybrať si správne vozidlo, zariadiť financovanie a udržať váš vozový park v dokonalom stave.

 
 
Bodybuilders-Info-header-CF-highlight-edges
DAF - informácie pre výrobcov nadstaveb

Jednoduchý prístup ku komplexným a aktualizovaným informáciám o vozidlách a inštalačným pokynom pre profesionálnych výrobcov karosérií a dielne.

DAF-Components-Bus-and-coach-Engines-
DAF Components

Ste výrobca autobusov, diaľkových autobusov, terénnych vozidiel a špeciálnych vozidiel pre poľnohospodárstvo a priemysel? Spoločnosť DAF Components Vás dokáže zásobiť komponentmi, ako sú motory, nápravy a kabíny.