Parts supply DAF dealer

Vždy správny diel do 24 hodín

 

Ak máte vlastnú dielňu, naši plne vyškolení zamestnanci servisného dílera DAF vám môžu pomôcť nájsť správne diely. Okrem dodávania dielov DAF môže váš servisný díler DAF dodať aj vyše 80 000 dielov TRP pre všetky značky nákladných vozidiel, prívesov, zadných čiel a karosérií vrátane dielenského spotrebného materiálu.

 
Parts-websjop-Special-offers-
Originálne diely

Originálne diely DAF sa vyrábajú pomocou najnovších technológií a z prvotriednych materiálov. Diely sú špeciálne navrhnuté pre vaše nákladné vozidlo DAF, takže sa môžete spoľahnúť, že budú spolu dokonale fungovať, a zároveň ich poskytujeme s kompletnou zárukou spoločnosti DAF.

DAF-parts-Webshop-header
Originálne repasované diely DAF

Odovzdajte nám váš starý diel a dostanete namiesto neho repasovaný diel. Je to skvelá alternatíva namiesto kupovania nového dielu, pokiaľ ide o cenu aj ekologickú udržateľnosť. Diely sú kompletne testované a ich kvalita je zaručene rovnaká ako v prípade nových dielov.

TRP-Truck-Trailer-parts-Cover
Diely TRP

Vďaka značke TRP ponúkame široký sortiment dielov pre všetky značky nákladných vozidiel a prívesov bez ohľadu na ich typ či rok výroby. Skutočný obchod so všetkým pod jednou strechou, s jedinou kontaktnou osobou, pričom vám stačí jedna návšteva a obdržíte len jednu faktúru. K dispozícii je 1000 predajných miest po celej Európe.