5-reasons-daf-dealer-grease-pit-oil-replacement-1600x900

Najefektívnejší spôsob, ako udržať vozidlo na ceste

Servis u dílera DAF

Vždy zaistíme bezpečnosť a spoľahlivosť vášho nákladného vozidla. Ponúkame praktickú sieť s viac než 1 100 servisných dílerov na celom svete a pritom vám pomôžeme ušetriť!

 

5 dôvodov, pre ktoré si vybrať servis DAF

 Váš servisný díler DAF má skúsenosti aj odborné znalosti na to, aby vám pomohol s opravami a údržbou. Pomocou pokrokového diagnostického vybavenia udržia vysokokvalifikovaní servisní odborníci vaše nákladné vozidlo na maximálnej úrovni efektívnosti.

 
 
 
 

Nemusíte počúvať nás!
Vypočujte si našich zákazníkov!

DAF Driver good customer

8.2

Hodnotenie zákazníkov

DAF Driver dealer locations

1 100

Dílerské lokácie

DAF Services blue

7 000

Denne servisované vozidlá

 
 

Vlastníte staršie nákladné vozidlo DAF?

S našou pomocou budete svoje nákladné vozidlo využívať na maximum bez ohľadu na výšku svojho rozpočtu! 

Správny diel v správny čas

Disponujeme najväčším sortimentom originálnych dielov DAF, ako aj stále sa rozširujúcim sortimentom pre staršie modely vozidiel DAF. TRP je náš sortiment značkových dielov pre iné značky a aplikácie pre návesy. Okrem toho sme schopní ponúknuť mazivá a dielenský spotrebný materiál. Sme naozaj obchod, ktorý ponúka všetko pod jednou strechou!

Ďalšie informácie

Inteligentný spôsob znižovania nákladov

Vďaka bohatým znalostiam a skúsenostiam nášho tímu, nástrojom, ktoré používame, a výbornej dostupnosti dielov dokážeme vykonávať údržbu vášho nákladného vozidla efektívnejšie, čím šetríme váš čas aj peniaze!

12-mesačná záruka na montáž, rovnako ako na náhradné diely

Všetky naše diely sa dodávajú s 12-mesačnou zárukou a na niektoré komponenty ponúkame rozšírenú záruku. Keď sa diel namontuje v dielni servisného dílera DAF, hradíme náklady na diely aj na prácu.

Medzinárodný nonstop servis nákladných vozidiel DAF

Spoločnosť DAF je vám v každej situácii k dispozícii nonstop, pričom môžete počítať s tým, že poskytujeme najlepší medzinárodný poruchový servis nákladných vozidiel. Na získanie pomoci stačí jeden telefonát do centrály DAF ITS a my urobíme všetko preto dostať vaše nákladné vozidlo späť na cestu s minimálnym oneskorením.

Odmeňujeme vernosť

Budete profitovať z atraktívnych ponúk špeciálne vytvorených na zaistenie efektívnej prevádzky vášho nákladného vozidla.

DAF Services
 

 

LEPŠÍ SERVIS,

LEPŠÍ DAF