DAF-Dealer-for-DAF-Dealer-webpage-fw

Výhody dílerov DAF

DAF Dealer Locator

Ako zákazník spoločnosti DAF sa môžete spoľahnúť na prvotriednu sieť pozostávajúcu z viac ako 1 100 zástupcov v Európe aj mimo nej, ktorú tvoria služby DAF Dealers™ a DAF Service Partners™.

Kontaktujte vášho dílera DAF

 

Rozsiahla sieť profesionálnych dílerov

 

Spoločnosť DAF má rozsiahlu sieť s viac ako 1 100 dílerov. Títo vysokokvalifikovaní odborníci urobia stále niečo navyše, aby vám zabezpečili maximálnu podporu. 

 

 
DAF Driver good customer

8.2

Hodnotenie zákazníkov

DAF Driver dealer locations

1 100

Dílerské lokácie

DAF Services blue

7 000

Denne servisované vozidlá

 
 

Zažite ten rozdiel


Pokrytie všetkých aspektov vašej činnosti

Servisní díleri DAF vám poskytujú podporu vo všetkých aspektoch vašej dopravnej činnosti. Od servisu, opráv a údržby až po predaj nákladných vozidiel a dielov, právne kontroly a financovanie, všetko, čo potrebujete, je pod jednou strechou.

Udržiavajte svoje nákladné vozidlo v perfektnom stave

Servisní technici DAF sú vyškolení na poskytovanie kvality. Ich odbornosť a najnovšie diagnostické nástroje a dielenské vybavenie znamenajú, že sa môžete spoľahnúť, že vaše nákladné vozidlo bude udržiavané v špičkovom stave.

Profesionálna podpora priamo na dosah

Vďaka našej rozsiahlej sieti profesionálnych predajcov a servisných dílerov máte vždy nablízku zástupcu DAF, ktorý vám poskytne odborné poradenstvo a servis počas celej životnosti vášho vozidla.

Vždy o krok vpred

Pri každej prehliadke vášho nákladného vozidla servisní díleri DAF vždy hľadia do budúcnosti. Ich dokonalé poznanie nákladných vozidiel DAF im umožňuje upozorniť vás na všetky potenciálne problémy skôr, než sa prejavia.

Dlhšia prevádzkyschopnosť vozidla

Aj pri tej najlepšej vôli môžu nákladné vozidlá dostať poruchu. Servisní díleri DAF vám pomáhajú minimalizovať prestoje poskytovaním vysokokvalitnej údržby a spoľahlivých dielov. A ak predsa len dôjde k poruche, asistencia na cestách v rámci služby DAF ITS dostane vaše nákladné vozidlo rýchlo späť na cestu.

Servisné balíky prispôsobené vašim potrebám

Servisné balíky DAF sú prispôsobené vašim potrebám. Môžete si vybrať zmluvu o kompletnom vykonávaní opráv a údržby, zmluvu o vykonávaní servisu alebo vypočítavanie ponukových cien. Pre dosiahnutie maximálnej záruky kvality vám zmluva o vykonávaní opráv a údržby DAF MultiSupport ponúka prispôsobený balík, ktorý vám pomáha mať pod kontrolou vaše mesačné náklady a maximalizovať čas prevádzky na dosiahnutie celkového pokoja mysle.

DAF-Dealer-2017229-teaser
 

 

Výhody dílerov DAF

 

Dealer advice

Odborné predajné poradenstvo

Predajní poradcovia DAF sú dopravní konzultanti, ktorí s využitím svojich rozsiahlych znalostí spolu s dômyselnými nástrojmi určujú presné špecifikácie potrebné pre používanie vášho nákladného vozidla.

DAF dealer

Vysokokvalitný servis

Váš servisný díler DAF disponuje zručnosťami a skúsenosťami potrebnými na to, aby vám pomohol so všetkými opravami a údržbou. Pomocou pokročilého diagnostického vybavenia udržia vysokokvalifikovaní servisní odborníci vaše nákladné vozidlo na maximálnej úrovni efektívnosti.

PACCAR Parts

Vždy správny diel do 24 hodín

Ak máte vlastnú dielňu, plne vyškolení zamestnanci servisného dílera DAF vám môžu pomôcť nájsť správne diely. Okrem dodávania dielov DAF môže váš servisný díler DAF dodať aj vyše 80 000 dielov TRP pre všetky značky nákladných vozidiel, prívesov, zadných čiel a karosérií vrátane dielenského spotrebného materiálu.