Vehicle handover DAF truck
 

Odborné predajné poradenstvo
a dodávky načas

Predajní poradcovia DAF sú vyškolení vo všetkých aspektoch našich nákladných vozidiel: produktoch, systémoch, nástrojoch a službách. Sú dopravnými konzultantmi, ktorí vás s využitím svojich rozsiahlych znalostí prevedú celým procesom predaja.

 

Dealer advice

Analýza vašich potrieb

Keď sa stretnete s predajným poradcom DAF, najprv si nájde čas nato, aby s vami prediskutoval váš odbor činnosti, problémy, ktorým čelíte, vaše podnikateľské ciele, zloženie vášho vozového parku a to, aké aplikácie potrebujete. Na základe jasného a podrobného obrazu o vašej spoleočnosti a potrebách predajný poradca DAF s pomocou svojich odborných znalostí a skúseností určí nákladné vozidlo, ktoré najlepšie zodpovedá vašim potrebám.

 

Moderné technológie

Nákladné vozidlo DAF sa vyrobí podľa vašich presných špecifikácií. Predajní poradcovia DAF s pomocou viacerých pokročilých nástrojov pre vás nakonfigurujú to pravé nákladné vozidlo. Jedným z nich je TOPEC, revolučný systém, ktorý zohľadňuje každý aspekt vrátane použitia, hmotnosti, rozmerov, polomeru otáčania, výkonu a trás. Systém TOPEC na základe týchto údajov určí ideálnu špecifikáciu vozidla. Takisto stanoví možnosti plánu opráv, údržby a financovania.

 

Kompletná ponuka

Po odsúhlasení špecifikácie vozidla vám spracujeme podrobnú obchodnú ponuku na vaše dokonalé vozidlo, pripojíme ponuku na DAF Multisupport - zmluvu o opravách a údržbe - šitú na mieru vašim potrebám a zistíme pre vás možnosti financovania prostredníctvom našej finančnej spoločnosti PACCAR Financial.

 

 

Rýchle dodanie

Po potvrdení vašej objednávky váš predajný poradca DAF v spolupráci s naším oddelením logistiky nákladných vozidiel zabezpečí dodanie vo vami vybratý deň. Ak z akéhokoľvek dôvodu dôjde k oneskoreniu, okamžite budete o tom informovaní. Váš predajný poradca DAF takisto monitoruje akýkoľvek popredajný servis.

 
DAF Driver training

Školenie vodičov DAF

Služby DAF sa nekončí dodaním vášho nákladného vozidla. Váš vodič absolvuje školenie DAF EcoDrive+ poskytované školiteľom certifikovaným spoločnosťou DAF. Toto školenie vášmu vodičovi umožní čo najefektívnejšie manipulovať s nákladným vozidlom zameraním sa na najnovšie palubné technológie. Výsledkom je o 3 % až 5 % lepšia palivová efektívnosť a znížené opotrebovanie pneumatík a bŕzd, čím sa znižujú vaše prevádzkové náklady a zvyšuje sa dostupnosť vozidla.

Ďalšie informácie