Vehicle handover DAF truck
 

Odborné predajné poradenstvo
a dodávky načas

Predajní poradcovia DAF sú vyškolení vo všetkých aspektoch našich nákladných vozidiel: produktoch, systémoch, nástrojoch a službách. Sú dopravnými konzultantmi, ktorí vás s využitím svojich rozsiahlych znalostí prevedú celým procesom predaja.

 

Dealer advice

Analýza vašich potrieb

Keď sa stretnete s predajným poradcom DAF, najprv si nájde čas nato, aby s vami prediskutoval váš odbor činnosti, problémy, ktorým čelíte, vaše podnikateľské ciele, zloženie vášho vozového parku a to, aké aplikácie potrebujete. Na základe jasného a podrobného obrazu o vašej spoleočnosti a potrebách predajný poradca DAF s pomocou svojich odborných znalostí a skúseností určí nákladné vozidlo, ktoré najlepšie zodpovedá vašim potrebám.

 

Moderné technológie

Nákladné vozidlo DAF sa vyrobí podľa vašich presných špecifikácií. Predajní poradcovia DAF s pomocou viacerých pokročilých nástrojov pre vás nakonfigurujú to pravé nákladné vozidlo. Jedným z nich je TOPEC, revolučný systém, ktorý zohľadňuje každý aspekt vrátane použitia, hmotnosti, rozmerov, polomeru otáčania, výkonu a trás. Systém TOPEC na základe týchto údajov určí ideálnu špecifikáciu vozidla. Takisto stanoví možnosti plánu opráv, údržby a financovania.

 

Kompletná ponuka

Po odsúhlasení špecifikácie vozidla vám spracujeme podrobnú obchodnú ponuku na vaše dokonalé vozidlo, pripojíme ponuku na DAF Multisupport - zmluvu o opravách a údržbe - šitú na mieru vašim potrebám a zistíme pre vás možnosti financovania prostredníctvom našej finančnej spoločnosti PACCAR Financial.

 

 

Rýchle dodanie

Po potvrdení vašej objednávky váš predajný poradca DAF v spolupráci s naším oddelením logistiky nákladných vozidiel zabezpečí dodanie vo vami vybratý deň. Ak z akéhokoľvek dôvodu dôjde k oneskoreniu, okamžite budete o tom informovaní. Váš predajný poradca DAF takisto monitoruje akýkoľvek popredajný servis.

 
DAF-Driver-training

Školenie vodičov DAF

Služby DAF sa nekončí dodaním vášho nákladného vozidla. Váš vodič absolvuje školenie DAF EcoDrive+ poskytované školiteľom certifikovaným spoločnosťou DAF. Toto školenie vášmu vodičovi umožní čo najefektívnejšie manipulovať s nákladným vozidlom zameraním sa na najnovšie palubné technológie. Výsledkom je o 3 % až 5 % lepšia palivová efektívnosť a znížené opotrebovanie pneumatík a bŕzd, čím sa znižujú vaše prevádzkové náklady a zvyšuje sa dostupnosť vozidla.

Ďalšie informácie