DAF dealer network

Predajná a servisná sieť DAF

Typy predajcov DAF

Sieť predajcov DAF pozostáva z rôznych typov certifikovaných predajcov, z ktorých mnohí majú viac ako jednu funkciu.

 
Dealer advice

DAF Dealers™

DAF Dealers sa špecializujú na predaj nových a jazdených vozidiel. Predajcovia sú dopravní konzultanti, ktorí využívajú najmodernejší softvér a rozsiahle vedomosti a skúsenosti na to, aby presne určili špecifikácie požadované pre konkrétne použitie. Po vypracovaní špecifikácií vozidla sa odošle objednávka priamo spoločnosti DAF v Eindhovene. Potom budú on-line vždy k dispozícii informácie o stave a čase dodania objednaného vozidla.

 
 

DAF Service Partners™

Servisní partneri DAF sú pripravení pomôcť vám so všetkým, čo súvisí s údržbou a opravou. Majú najdokonalejšie diagnostické vybavenie DAVIE a vysoko kvalifikovaný servisný personál. Dokážu vám pomôcť aj s údržbou a opravou nákladných vozidiel iných výrobcov. Ako súčasť „TRP programu“ majú servisní partneri DAF na sklade univerzálne náhradné diely. Díler DAF je pre vás partnerom aj vtedy, ak sa o údržbu svojho vozového parku staráte sami. Nie len pre dodávky dielov DAF, ale aj pre spotrebné položky a nástroje pre vašu dielňu a súčiastky pre prívesy, zdvíhacie plošiny a karosériu.

Mechanic with DAVIE
 
 
DAF-International-Truck-Service

DAF Service Support Points™

Popri díleroch a servisných partneroch nákladných vozidiel DAF nájdete v niektorých krajinách aj strediská servisnej podpory DAF, ktoré vykonávajú svoju činnosť v spojení so servisnými partnermi DAF, aby splnili vaše potreby v oblasti údržby a opráv.

 
 

DAF Coach & Bus Service Partners™

Spoločnosť DAF taktiež disponuje sieťou 150 špecializovaných partnerov služby „DAF Coach & Bus Service“, ktorí sú strategicky rozmiestnené pozdĺž hlavných ciest v Európe. Špecializujú sa na údržbu a opravy špecifických komponentov autobusov, ako napríklad toaletných zariadení, stravovacieho a palubného audio a video vybavenia.

DAF coach and bus
 
 
PPFS

PACCAR Parts Fleet Services

Predajcovia, ktorí sa podieľajú na službách pre vozové parky PACCAR, poskytujú služby medzinárodným vozovým parkom, ktoré sa pohybujú po celej Európe. Diely objednané v rôznych krajinách Európy môžu byť súčasťou jedinej faktúry. Jeden program, jedna maximálna cena, jeden zúčtovací výkaz.

PACCAR Parts Fleet Services díleri
 
 

Obchody TRP

Obchody TRP poskytujú vysoko kvalitné diely a servis pre všetky značky nákladných vozidiel a prívesov. V každom obchode TRP sa môžete spoľahnúť na transparentnosť, záruku až do 2 rokov a na použitie vysokokvalitných dielov. Diely TRP podliehajú certifikácii TNO, TÜV a QBT a boli testované pomocou extrémnych podmienok. Práve to odlišuje diely TRP od ostatných poskytovateľov.

TRP Truck & Trailer Parts Stores
TRP store