DAF dealer network

Predajná a servisná sieť DAF

Typy predajcov DAF

Sieť predajcov DAF pozostáva z rôznych typov certifikovaných predajcov, z ktorých mnohí majú viac ako jednu funkciu.

 
Dealer advice

DAF Dealers™

DAF Dealers sa špecializujú na predaj nových a jazdených vozidiel. Predajcovia sú dopravní konzultanti, ktorí využívajú najmodernejší softvér a rozsiahle vedomosti a skúsenosti na to, aby presne určili špecifikácie požadované pre konkrétne použitie. Po vypracovaní špecifikácií vozidla sa odošle objednávka priamo spoločnosti DAF v Eindhovene. Potom budú on-line vždy k dispozícii informácie o stave a čase dodania objednaného vozidla.

 
 

DAF Service Partners™

Servisní partneri DAF sú pripravení pomôcť vám so všetkým, čo súvisí s údržbou a opravou. Majú najdokonalejšie diagnostické vybavenie DAVIE a vysoko kvalifikovaný servisný personál. Dokážu vám pomôcť aj s údržbou a opravou nákladných vozidiel iných výrobcov. Ako súčasť „TRP programu“ majú servisní partneri DAF na sklade univerzálne náhradné diely. Díler DAF je pre vás partnerom aj vtedy, ak sa o údržbu svojho vozového parku staráte sami. Nie len pre dodávky dielov DAF, ale aj pre spotrebné položky a nástroje pre vašu dielňu a súčiastky pre prívesy, zdvíhacie plošiny a karosériu.

Mechanic with DAVIE
 
 
DAF-International-Truck-Service

DAF Service Support Points™

Popri díleroch a servisných partneroch nákladných vozidiel DAF nájdete v niektorých krajinách aj strediská servisnej podpory DAF, ktoré vykonávajú svoju činnosť v spojení so servisnými partnermi DAF, aby splnili vaše potreby v oblasti údržby a opráv.

 
 

DAF Coach & Bus Service Partners™

Spoločnosť DAF taktiež disponuje sieťou 150 špecializovaných partnerov služby „DAF Coach & Bus Service“, ktorí sú strategicky rozmiestnené pozdĺž hlavných ciest v Európe. Špecializujú sa na údržbu a opravy špecifických komponentov autobusov, ako napríklad toaletných zariadení, stravovacieho a palubného audio a video vybavenia.

DAF coach and bus
 
 
PPFS

PACCAR Parts Fleet Services™

Predajcovia, ktorí sa podieľajú na službách pre vozové parky PACCAR, poskytujú služby medzinárodným vozovým parkom, ktoré sa pohybujú po celej Európe. Diely objednané v rôznych krajinách Európy môžu byť súčasťou jedinej faktúry. Jeden program, jedna maximálna cena, jeden zúčtovací výkaz.

PACCAR Parts Fleet Services díleri
 
 

Obchody TRP

Obchody TRP poskytujú vysoko kvalitné diely a servis pre všetky značky nákladných vozidiel a prívesov. V každom obchode TRP sa môžete spoľahnúť na transparentnosť, záruku až do 2 rokov a na použitie vysokokvalitných dielov. Diely TRP podliehajú certifikácii TNO, TÜV a QBT a boli testované pomocou extrémnych podmienok. Práve to odlišuje diely TRP od ostatných poskytovateľov.

TRP Truck & Trailer Parts Stores
TRP store