Workshop-dealer-Header-efficient

Flexibilita

Váš servisný díler DAF

Keď prídete k niektorému z našich servisných dílerov na vykonanie opráv, príslušnú prácu pre vás vykonajú v čo najkratšom čase, bez ohľadu na jej rozsah.

 

Váš problém je pre nás výzvou

Plne si uvedomujeme, že ak vaše nákladné vozidlo nie je prevádzkyschopné, nič nezarobíte alebo nesplníte svoje termíny. Preto robíme, čo je v našich silách, aby sme vaše nákladné vozidlo dostali čo najskôr späť na cestu. Keď svoje vozidlo prinesiete k svojmu servisnému dílerovi DAF, môžete si byť istí, že ho opravia tak rýchlo, ako budú môcť, a to bez toho, aby museli robiť nejaké kompromisy z hľadiska kvality.

 

Rýchlosť, pružnosť a efektívnosť

Nákladné vozidlá DAF sú konštruované tak, aby vo väčšine prípadov umožňovali rýchle a jednoduché opravy. Ak dôjde k poškodeniu vášho nákladného vozidla, nebude musieť dlho čakať, kým ho opravia. Na svojho servisného dílera DAF sa môžete obrátiť aj v súvislosti s aktualizáciami softvéru a inými otázkami. Ak poruchu nie je možné opraviť ihneď, nájdeme vhodnú alternatívu. Na vašom nákladnom vozidle začneme pracovať až potom, ako vám poskytneme plné informácie o situácii a všetkých nákladoch. Tak sa vyhneme nepríjemným prekvapeniam.


 

Medzinárodné služby 

Naše služby ďaleko presahujú steny našich dielní. Ak sa vaše nákladné vozidlo pokazí v zahraničí, urobíme, čo je v našich silách, aby sme ho čo najskôr dostali späť na cestu. Postačí rýchly telefonát na našu službu „Medzinárodný servis nákladných vozidiel“ (ITS). Sú schopní odpovedať na vaše hovory nonstop a keď im vysvetlíte situáciu, postarajú sa o váš problém. Vaša kontaktná osoba vás bude informovať o vývoji.

Kedy dorazí pomoc?
Čo treba opraviť?

Naši zákazníci si cenia kvalitu a transparentnosť nášho kontaktu. Ak sa chcete dozvedieť viac o našej službe Medzinárodný servis nákladných vozidiel alebo ak máte akékoľvek otázky, sme k dispozícii nonstop.

> Ak chcete ďalšie informácie o službe ITS, kliknite sem, alebo nám zavolajte na číslo 0031-402143000. Naši zamestnanci vám radi pomôžu!

 

 

5 dôvodov, pre ktoré si vybrať servis DAF

 Váš servisný díler DAF má skúsenosti aj odborné znalosti na to, aby vám pomohol s opravami a údržbou. Pomocou pokrokového diagnostického vybavenia udržia vysokokvalifikovaní servisní odborníci vaše nákladné vozidlo na maximálnej úrovni efektívnosti.

 
Viac informácií o díleroch DAF
 

 

LEPŠÍ SERVIS,

LEPŠÍ DAF