DAF dealer

Efektivita

Váš díler DAF

Naši mechanici sa pravidelne zúčastňujú špecializovaných školiacich programov, aby si udržali krok s najnovším vývojom v oblasti údržby nákladných vozidiel. Nikto naše nákladné vozidlá nepozná tak dobre ako my! 

 

Náš modus operandi

Keď k nám príde vaše nákladné vozidlo na údržbu, naším cieľom je poslať ho späť na cestu čo najskôr a v čo najbezpečnejšom stave. Ak máte problémy so svojím nákladným vozidlom alebo potrebujete odbornú radu, naši servisní díleri DAF vám poskytnú všetku pomoc, ktorú potrebujete. Je dokonca možné zastaviť sa u nás a nechať si drobné opravy vykonať okamžite. Ak potrebujete byť na ceste v určitý deň, zabezpečíme, aby bolo vaše nákladné vozidlo pripravené vyraziť na cestu. Vaše prianie je nám rozkazom.

 

DAF dealer

Poznáme našich zákazníkov

Sme presvedčení, že osobný a neformálny kontakt predstavuje základ plodnej a dlhotrvajúcej spolupráce. Ak potrebujete pomoc a idete náhodou okolo niektorého z našich servisných dílerov, neváhajte a navštívte ho. Ak si vaše nákladné vozidlo vyžaduje len malú úpravu alebo drobnú opravu, môžete počkať u servisného dílera, kým sa práca dokončí. Ak si opravy vyžadujú viac času, bude vám poskytnutá alternatívna preprava, aby ste mohli dodržať svoje termíny. Zatiaľ vás budeme priebežne informovať o stave vášho vlastného nákladného vozidla. Náš osobný kontakt je jedným z dôvodov, prečo máme toľko opakovaných zákazníkov, za čo sme im veľmi vďační. 

 

Udržiavame každého v obraze

Keď identifikujeme problém, okamžite vám poskytneme príslušné informácie. Ak sa zistí, že oprava bude drahšia, ako sa predpokladalo, najprv to s vami prediskutujeme, aby pre vás konečná cena nebola nepríjemným prekvapením. Povieme vám, v čom presne spočíva problém, ako rýchlo ho dokážeme odstrániť a poskytneme vám realistický odhad ceny. Berieme pri tom do úvahy všetky dôležité faktory, napríklad vek vášho nákladného vozidla. V konečnom dôsledku ste to vy, kto rozhodne, či vykonať opravy alebo nie. 

 

Vždy pripravení

Ak sa zistí, že potrebné náhradné diely sa budú dať ťažko získať v ten istý deň, vždy sa to snažíme nejako vyriešiť, nech sa deje, čo sa deje. Môžeme po dané diely poslať dokonca taxík alebo pracujeme aj po pracovnom čase! Urobíme všetko pre to, aby sme prácu vykonali.

Váš servisný díler DAF je vždy pripravený pomôcť vám, a to aj na diaľku. Ak sa vaše nákladné vozidlo pokazí na ceste, pošleme mechanika, aby problém vyriešil alebo zariadime odtiahnutie vášho nákladného vozidla. 24 hodín denne, 7 dní v týždni. U svojho servisného dílera DAF ste vždy vítaní, bez ohľadu na situáciu. A káva je vždy horúca. 

 

 

5 dôvodov, pre ktoré si vybrať servis DAF

 Váš servisný díler DAF má skúsenosti aj odborné znalosti na to, aby vám pomohol s opravami a údržbou. Pomocou pokrokového diagnostického vybavenia udržia vysokokvalifikovaní servisní odborníci vaše nákladné vozidlo na maximálnej úrovni efektívnosti.

 
Viac informácií o díleroch DAF
 

 

LEPŠÍ SERVIS,

LEPŠÍ DAF