164825_Headerbeeld_1920x630_sk-sk

Práve teraz: Údržba DAF Plus

 

Vírus COVID-19 má obrovský vplyv na našu ekonomiku a na odvetvie prepravy. Kým prepravné spoločnosti v kritických sektoroch musia nasadiť všetky páky, iné musia stúpiť na brzdu. Ako váš servisný díler DAF to chápeme lepšie než ktokoľvek iný. Preto chceme našim zákazníkom pomáhať v tomto náročnom období.

 

Partneri v dobrom aj v zlom

V prípade nákladných vozidiel, ktoré sú nasadené v životne dôležitých odvetviach, je teraz údržba ešte dôležitejšia než kedykoľvek predtým. No aj v prípadoch, keď sa nákladné vozidlá využívajú menej alebo sú dokonca odstavené, môže byť teraz ideálny čas na vykonanie preventívnej údržby. Budete sa tak môcť spoľahnúť na maximálnu prevádzkyschopnosť vašich vozidiel, keď sa ekonomika obnoví. Z tohto dôvodu sme v rámci našej služby údržby X/Y poskytli bezplatnú aktualizáciu na službu Údržba Plus DAF. Znamená to, že môžete využívať doplnkové zvýhodnenia pri dôležitých dieloch, bezplatné aktualizácie softvéru* a komplexné preventívne prehliadky kritických komponentov nákladného vozidla.

 

sk164760_PACCAR_Tabel_1600x250_sk_sk

 

Sme tu pre vás

Ako váš servisný díler DAF chceme robiť všetko, čo je v našich silách, aby sme vám ako zákazníkovi poskytli podporu. Môžete od nás očakávať viac, najmä v tomto náročnom čase. Ak máte akékoľvek otázky alebo špeciálne požiadavky, neváhajte a kontaktujte nás.

 

MAX kupóny na nevyhnutné diely pre vozidlá Euro 5.

164825_coupons_1600_sk-sk

MAX kupóny na nevyhnutné diely pre vozidlá Euro 6.

164285_Euro6_coupons_1600_sk-sk

Zľavové kupóny platia do 01.04.2021 výlučne pre držiteľov MAX kariet. Táto akcia sa nevzťahuje na zmluvy o opravách a údržbe.
*Bezplatné aktualizácie softvéru podľa požiadaviek spoločnosti DAF.