PACCAR Connect visual

Big Data

 

DAF Connect je online systém správy vozového parku, ktorý sleduje, porovnáva a optimalizuje výkon vášho vozového parku a vodičov v reálnom čase. Zaistí maximálnu efektívnosť, najnižšie možné náklady na palivo a veľmi priaznivé emisie CO2.

Napredujeme rýchlo. Vďaka systému DAF Connect už bolo možné naplánovať tie najlepšie trasy a monitorovať spotrebu paliva jednotlivých nákladných vozidiel a vodičov. V poslednom čase je pomocou systému DAF Connect možné navyše načítať pamäť kariet vodičov a tachometrov online, čo výrazne šetrí čas a vynaložené úsilie.

Neustály rast veľkých objemov údajov (Big Data) a prepojených služieb znamená, že ich hodnota sa v budúcnosti bude len zvyšovať: výstražné signály vozidla sa budú automaticky zobrazovať aj na základni, aktualizácie softvéru bude možné nainštalovať na diaľku, údržba na ceste sa bude dať efektívne naplánovať. To všetko prinesie výrazný prospech z hľadiska ziskovosti aj sveta, v ktorom žijeme. Efektívnosť prospieva všetkému.

Chcete zistiť viac o systéme DAF Connect? Navštívte web pre svoju krajinu alebo sa obráťte na svojho miestneho servisného dílera.