Foto Van Osselaer DEF

Van Osselaer Peter & Co

„Vďaka školeniu DAF Driver Training sú vodiči nielen efektívnejší, ale aj rýchlejší.“

Peter Van Osselaer, obchodný manažér Van Osselaer Peter & Co

 

100 % SKÓRE VĎAKA ŠKOLENIU DAF DRIVER TRAINING

Van Osselaer Peter & Co vidí pokles priemernej spotreby paliva.

EFEKTÍVNOSŤ A POHODLIE

Spoločnosť Van Osselaer Peter & Co v Dendermonde poskytuje už mnoho rokov dopravno-logistické služby hlavne na prevoz nebezpečného materiálu a použitých akumulátorov. Vďaka výnimočnej efektívnosti, pohodliu a bezpečnosti sú sólo vozidlá DAF CF na tento druh práce ideálne.

STOJÍ ZA INVESTÍCIU

Tento prepravca bol nedávno zahrnutý do certifikovaného školenia DAF od Transport Academy: „V súlade s pravidlami Kódu 95 je kurz eco-jazdy povinný v rámci stálych výcvikových programov. Toto školenie však vždy stojí za investíciu.“ Vodiči spoločnosti Van Osselaer Peter & Co sa mohli tešiť nielen z kombinácie teórie a praxe, ale ako sa ukázalo, boli po absolvovaní kurzu za volantom omnoho efektívnejší. Niektorí dokonca dosiahli 100 % skóre z praktických častí!

SPLYŇTE SO SVOJIM VOZIDLOM

„Zvýšená efektívnosť sa na počudovanie neodrazila na schopnosti vodičov dodržiavať presné časy dodávok. Je to výhra na všetkých frontoch,“ vraví Peter Van Osselaer. Čerešničkou na torte pre tohto prepravcu z Dendermondu je fakt, že DAF Trucks Belgium a majitelia franšíz ponúkajú toto školenie bezplatne každému, kto si zakúpi nové nákladné vozidlo: „Znamená to, že môžete naplno využiť váš DAF CF a splynúť so svojím vozidlom.“

Peter Van Osselaer, obchodný manažér Van Osselaer Peter & Co
Foto Van Osselaer DEF Round
 
 

 

Ďalšie príbehy: