DAF Silent

Psst... DAF si vychutnáva ticho

vďaka jedinečnému radu "Tichých vozidiel" s nízkou hladinou hluku

 

Nákladné vozidlá DAF CF a XF Silent využívajú rad technológií, pomocou ktorých sa darí udržať hladinu hluku generovaného nákladným vozidlom pod úrovňou 71 dB(A). To znamená, že spĺňajú prísne požiadavky štandardu QuietTRUCK, takže ich možno nakladať a vykladať vo večerných, nočných aj skorých ranných hodinách aj v oblastiach, kde je stanovená maximálna hladina hluku.

Výhody 

Modely DAF CF a XF Silent prinášajú vašej firme množstvo výhod. Otvárajú dvere k širším možnostiam prepravy v mestskom prostredí a miestnym obyvateľom zaručene doprajú nerušený, pokojný nočný spánok, takže v konečnom dôsledku vedú k vyššej spokojnosti zákazníkov.

Ako to funguje?

Jednoducho: vodič aktivuje tichý režim stlačením tlačidla na prístrojovej doske. Softvér motora okamžite prepne na program, ktorý obmedzuje krútiaci moment a otáčky motora.

Okrem toho začne prevodovka automaticky preraďovať pri nižších otáčkach. K zníženiu hladiny hluku prispieva aj zapuzdrenie prevodovky. Tichá vozidlá DAF sú teda vítanými návštevníkmi aj mimo návštevných hodín.

Silent mode

Bohatý výber

Verziu DAF Silent ponúkame pri pevných variantoch alebo ťahačoch XF a CF, pričom sú na výber rôzne kabíny, dĺžky podvozka a konfigurácie náprav. Modely DAF CF a XF sú vybavené výkonným a úsporným 10,8-litrovým motorom PACCAR MX-11 Euro 6 s menovitým výkonom od 220 kW/299 k do 330 kW/449 k.

DAF CF silent

Efektívnosť nadovšetko

Spoločnosť DAF rozumie vášmu obchodu a chápe, aká je pre vás efektívnosť dôležitá.  Preto ponúká dômyselné prepravné riešenia prispôsobené podľa vašich konkrétnych potrieb. Takým je napríklad aj rad "Tichých vozidiel" s najlepšiou spoľahlivosťou na trhu a nízkými prevádzkovými náklady. Poskytuje tiež širokú ponuku služieb na zaistenie maximálnej dostupnosti vozidla. Všetko na jednom mieste: u vášho dílera DAF. Za výrazom „DAF Transport Efficiency“ sa skrýva filozofia a snaha pomáhať vám dosiahnuť najvyšší možný zisk na kilometer.

 
 

Súbory na prevzatie