COVID-19 Statement

Môžete sa spoľahnúť na DAF!

 

Dnešné náročné časy dokazujú, že doprava patrí medzi životné tepny spoločnosti. Vďaka neobmedzenému odhodlaniu dopravných spoločností, ich zamestnancov a ich vodičov, sú nemocnice, lekárne, drogérie a supermarkety zásobované každý deň. To je niečo, čo si v DAF uvedomujeme ako nikto iný.

Ako výrobca nákladných vozidiel a poskytovateľ služieb je spoločnosť DAF nevyhnutnou súčasťou logistického reťazca. Táto dôležitá zodpovednosť leží na našich pleciach a na tých našich 1100 díleroch v Európe i mimo nej. Spoločne urobíme všetko pre podporu našich zákazníkov, aby mohli pokračovať v ich prepravných činnostiach.

V celej Európe sú všetky servisy otvorené a naša renomovaná asistenčná služba - DAF International Truck Services - je stále dostupná 24 hodín denne. Neustále sledujeme potrebu náhradných dielov, aby sme mohli zaručiť maximálnu dostupnosť a prevádzkyschopnosť.

Dopravný priemysel je v prvom rade zabezpečovaný ľuďmi. A preto sú ľudia vždy na prvom mieste. Preto sme prijali opatrenia na ochranu zákazníkov navštevujúcich našich dealerov aj našich zamestnancov. Zdôrazňujeme dôležitosť optimálnej hygieny, a žiadame ľudí aby zostali vo vzdialenosti 2 metrov a nedovoľujeme návštevníkom prítomnosť v našich dielňach.

To všetko s ohľadom na jednu vec: zabezpečiť, aby sa koronavírus nerozšíril a zaistil, aby nákladné vozidlá zostali na ceste.  Vykonávať životne dôležitú prácu.