Kúpa nového vozidla

Nákladné vozidlo nie je iba dopravný prostriedok, je to vaše živobytie. Ktoré faktory sú dôležité pri kúpe nového nákladného vozidla?

 

 

Koľko stojí nové nákladné vozidlo?

Na túto otázku neexistuje jedna odpoveď. Vzhľadom na množstvo rozličných typov nákladných vozidiel a obrovský výber voliteľných prvkov sa ceny nákladných vozidiel výrazne líšia. Nákladné vozidlo si treba vyberať v prvom rade na základe toho, čo je pre vás dôležité a prínosné. 

Kúpa nového nákladného vozidla

Všetko je na vás: keď sa rozhodnete kúpiť si nové nákladné vozidlo DAF, môžete si ho celé prispôsobiť podľa svojho vkusu. Niektoré faktory sú však nemenné. Máme na mysli spoľahlivosť, odolnosť a výnimočný komfort vodiča, ktoré ponúka vozidlo DAF. Popri týchto hlavných atribútoch sú ďalšie možnosti prakticky neobmedzené.

 

 
DAF Euro 6 model range
 
 


Aké sú možnosti financovania?

Ak ste už našli nákladné vozidlo, ktoré spĺňa všetky vaše potreby, spoločnosť DAF sa môže stať vaším spoľahlivým partnerom aj pri jeho financovaní. Spoločnosť PACCAR Financial už dlhé roky ponúka jedinečné možnosti financovania a podporuje tak vlastníkov nákladných vozidiel inovatívnymi možnosťami kúpy a lízingu, ktoré možno prispôsobiť ich individuálnym potrebám. 

Viac informácií o financovaní vozidiel
 

 

Ďalšie možnosti: jazdené nákladné vozidlo DAF

Váhate, či si kúpiť nové nákladné vozidlo? Možno by vám vo vašej situácii lepšie vyhovovala iná alternatíva. V ponuke programu jazdených nákladných vozidiel DAF Used Trucks sú na výber tisíce takmer nových nákladných vozidiel, ktoré vám poslúžia rovnako kvalitne. Alebo je pre vás zaujímavejšia možnosť financovať nákladné vozidlo prostredníctvom lízingu? 

 

Prejsť na DAF Used Trucks
 
 
DAF-Used-Trucks-First-Choice

vyhľadávanie_servisných_dílerov_predajné_poradenstvo Máte otázky?

Kúpa nákladného vozidla je dôležitým rozhodnutím. Spojte sa preto s dílerom DAF a nechajte si poradiť od odborníkov.