Download
  • streda, 25. septembra 2019
  • DAF Trucks CZ
 

Slovenskú republiku bude v medzinárodnom finále súťaže DAF Driver Challenge reprezentovať Vladimír Badinka

18 vodičov nákladných vozidiel bude o tomto víkendu súťažiť na skúšobnom polygóne Goodyear v Luxembursku

Vladimír Badinka zo spoločnosti Truckway s.r.o. bude jedným z 18 profesionálnych vodičov z celej Európy, ktorí sa tento víkend v Luxembursku stretnú v medzinárodnom finále súťaže DAF Driver Challenge. Súťažiť budú o prestížny titul Truck Driver of the Year. Všetci už prešli náročnou vyraďovacou časťou súťaže a na jar zvíťazili v národných súťažiach DAF Driver Challenge.

 
Vladimir Badinka DAF Driver Challenge
 

Vynikajúci vodič je odborník vo svojej oblasti, ktorý zo svojho vozidla dokáže dostať maximum. A práve súťaž DAF Driver Challenge rozhodne o tom, ktorý z vodičov je najlepší profesionál. Súťaž DAF Driver Challenge je jedinečná v tom, že je otvorená pre všetkých držiteľov vodičských oprávnení na nákladné vozidlá, bez ohľadu na značku vozidla, ktoré zvyčajne riadi.

Rozhodujúci faktor

 Cesta k finále DAF Driver Challenge začala na začiatku tohto roka prihláškami, prostredníctvom ktorých mali účastníci presvedčiť porotu o svojej zručnosti, nasadeniu a nadšeniu. Iba tí najlepší z najlepších potom boli pozvaní k účasti v národných súťažiach po celej Európe i mimo nej. Z výsledkov 30 národných súťaží bolo vybraných 18 finalistov, ktorí dosiahli vynikajúce výsledky a postúpili do finále. To sa uskutoční tento víkend – 28. a 29. septembra – na impozantnom skúšobnom polygóne Goodyear v Luxembursku po dohľadom najväčšej európskej spoločnosti zabezpečujúcej kontroly vozidiel – DEKRA.

„Skvelé vozidlo robí skvelý vodič“

 Richard Zink, riaditeľ marketingu a predaja a člen predstavenstva spoločnosti DAF Trucks: „Už celé desaťročia vyrábame nákladné vozidlá, ktoré ponúkajú maximálny komfort pre vodiča a sú vybavené modernými technológiami, ktoré vodičovi pomáhajú v jeho každodennej práci. Aj ten najvyšší potenciál vozidla by bol stratený bez dobrého vodiča. Preto motivujeme všetkých vodičov, aby predviedli svoje skvelé vodičské schopnosti a profesijné skúsenosti.“

 
 
 

 

Kontaktné údaje pre tlač:

DAF Trucks CZ, s.r.o.
Adéla Pouzarová

 
+420 702 204 085
adela.puzarova@daftrucks.com