Download
  • štvrtok, 28. marca 2024
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V
 

Spoločnosť DAF Trucks získala na udeľovaní cien Fleet News Awards 2024 tri ocenenia

Spoločnosť DAF Trucks získala na prestížnom udeľovaní cien Fleet News Awards 2024 v Londýne už druhý rok po sebe titul „Výrobca vozového parku roka“. Okrem toho spoločnosť DAF získala dve ocenenia za distribučné nákladné sólo vozidlá: všestranný model XD a mestské distribučné nákladné vozidlo LF boli v príslušných kategóriách nad a do 12 ton vyhlásené za „Najlepšie nákladné sólo vozidlá“.

 
01-DAF-Trucks-secures-three-awards-at-Fleet-News-Awards-2024-cropped
Spoločnosť DAF získala na podujatí Fleet News Awards 2024 v Londýne tri ocenenia.
 

Udeľovanie cien Fleet News Awards sa koná každý rok s cieľom oceniť a vyzdvihnúť špičkové spoločnosti a nákladné vozidlá v odvetví vozových parkov. Nezávislú porotu tvoria odborníci z tohto odvetvia.

Výrobca vozového parku roka

Spoločnosť DAF opäť získala ocenenie „Výrobca vozového parku roka“. „S podporou svojej vynikajúcej siete servisných dílerov spoločnosť DAF opäť dokázala, že má najlepšiu ponuku produktov a služieb pre manažérov vozových parkov a dopravy,“ uviedla porota.

Najlepšie nákladné sólo vozidlá

Vďaka úspešným modelom LF a XD získala spoločnosť DAF najmenej dve ocenenia „Najlepšie nákladné sólo vozidlo“. Model LF bol v kategórii do 12 ton označený za najlepšie nákladné sólo vozidlo, zatiaľ čo model XD bol korunovaný za najlepšie nákladné sólo vozidlo v kategórii nad 12 ton.

Na porotu urobil dojem model LF: „LF, ktorý má rovnaké vlastnosti ako súčasný model XB, je výborné nákladné vozidlo s osvedčeným pohonom. Vďaka pohodlnej kabíne, výnimočnej manévrovateľnosti a rozsiahlej sieti servisných dílerov je to skvelá voľba pre viacerých prepravcov. Je jednoznačne najlepší v danej triede.“

Porota ocenila aj model DAF XD: „Model XD má vďaka dieselovému a elektrickému variantu pohonné jednotky na všetky spôsoby použitia. Je to moderné nákladné vozidlo s vynikajúcou technológiou a viditeľnosťou, ktoré ponúka vynikajúce jazdné podmienky. Pre spoločnosť DAF je bezpečnosť na prvom mieste.“

 

 

Press Contacts

Are you a journalist and do you have a question? Please contact: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel: +31 (0)40 214 2874 
E-mail:  rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

For general questions about DAF, please use:

Tel: +31 (0)40 214 9111 
E-mail:  info@daftrucks.com

Rutger Kerstiens