Download
  • štvrtok, 1. februára 2024
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Spoločnosť DAF vymenovala Medzinárodných dílerov roka 2024

Odmenenie európskych servisných dílerov

Česká spoločnosť NEVA Group bola na medzinárodnom stretnutí servisných dílerov DAF v Malage (Španielsko) vyhlásená za „Medzinárodného servisného dílera spoločnosti DAF za rok 2024“ kvôli vynikajúcim skúsenostiam zákazníkov v každej oblasti. „Vďaka svojmu neochvejnému záväzku k dokonalosti je spoločnosť NEVA Group zaslúženým víťazom ocenenia za rok 2024,“ hovorí Bart Bosmans, riaditeľ marketingu a predaja a člen predstavenstva spoločnosti DAF Trucks.

 
DAF names International Dealers of the Year 2024
Český díler NEVA Group obdržal ocenenie „International DAF Dealer of the Year 2024“ na medzinárodnom stretnutí dílerov DAF. Cenu odovzdali Dick Leek, riaditeľ PACCAR Parts Europe (l), Gerrit-Jan Bas, generálny riaditeľ PACCAR Financial Europe (druhý zľava) and Bart Bosmans, riaditeľ marketingu a predaja (vpravo), do rúk pána Ondreja Růžičky, generálneho riaditeľa spoločnosti NEVA Group .
 

Každoročne v januári spoločnosť DAF oceňuje svojich najvýkonnejších servisných dílerov s oceneniami pre tých, ktorí dosiahli vynikajúce výsledky v oblasti spokojnosti zákazníkov, výnimočnú obchodnú výkonnosť či výborné výsledky pri (po-)predajných službách. Servisný díler, ktorý vyniká vo všetkých oblastiach, si domov odnesie prestížny titul „Medzinárodný servisný díler roka“.

 

„Špička v spokojnosti zákazníkov“

Spoločnosť NEVA Group, ktorá má prevádzku v českom meste Nýřany, neustále investuje do odbornej prípravy zamestnancov, prejavuje silnú ambíciu pre rast podnikania a zameriava sa na neustále zlepšovanie skúseností zákazníkov. „Tohtoročný Medzinárodný díler spoločnosti DAF sa osvedčil ako špičkový partner pre svojich zákazníkov“, uviedol na odovzdávaní cien dílerom Bart Bosmans. „Vďaka svojej mimoriadnej oddanosti pre spokojnosť zákazníkov dosahuje spoločnosť NEVA Group vždy vynikajúce výsledky.“

Riaditeľ marketingu a predaja Bart Bosmans dodáva: „Spoločnosť NEVA Group sa odlišuje tým, že ponúka vynikajúce poradenstvo pri predaji, má dlhé otváracie hodiny a pôsobivé hodnotenie v oblasti „Správna oprava na prvýkrát“ vo svojich dielňach. Niet divu, že podiel spoločnosti NEVA Group na trhu výrazne prevyšuje národný priemer.“

 

Ocenenie spoločností PACCAR Parts a PACCAR Financial

Titul „Medzinárodný servisný díler roka spoločnosti PACCAR Parts“ získal servisný díler DAF TH Trucks Romania. Toto obchodné zastúpenie má vynikajúce národné pokrytie s 11 prevádzkami a obchodmi TRP. Dick Leek, generálny manažér spoločnosti PACCAR Parts Europe tvrdí: „Okrem ponuky kvalitných služieb v dielňach sa tento servisný díler silno zameriava na maloobchodný predaj dielov vďaka 12 dobre vyškoleným externým predajcom dielov. Spoločnosť TH Trucks Romania zvýšila svoj prienik na trh využívaním programov, ako sú služby spoločnosti PACCAR Parts pre vozové parky (PPFS) a elektronický obchod.

“ Gerrit-Jan Bas, výkonný riaditeľ spoločnosti PACCAR Financial Europe, vymenoval talianskeho servisného dílera DAF, spoločnosť Delcom, ktorá pokrýva juh Talianska, za „Medzinárodného servisného dílera roka spoločnosti PACCAR Financial“, a to za výrazné presiahnutie svojich cieľov. „Spoločnosť Delcom dokonale ilustruje, ako vynikajúce produkty a služby spoločnosti PACCAR Financial v kombinácii s oddanosťou spoločnosti Delcom podporujú našich zákazníkov pri nákupe nákladných vozidiel DAF a optimalizujú ich efektívnosť a ziskovosť,“ vraví Gerrit-Jan Bas.

 

Medzinárodný servisný díler roka spoločnosti DAF

Spoločnosť DAF ocenila aj špičkového servisného dílera popredajných služieb a servisu. Tento titul bol udelený spoločnosti ESA Trucks z Poľska (Godzieszów, Ilowa, Poznan, Swiecko, Konin, Ostrow a Zielona). „Spoločnosť ESA investovala do nového servisného pracoviska a dôkladne vyškolila všetkých svojich technikov a servisných poradcov. Ale predovšetkým, dielne spoločnosti ESA dosiahli takmer 100 % hodnotenie v oblasti Správna oprava na prvýkrát za najvyššiu spokojnosť zákazníkov,“ hovorí Twan Winters, riaditeľ pre popredajné služby spoločnosti DAF Trucks.

 

Zlatá a Strieborná cena

Spoločnosť DAF tradične udeľuje viacerým servisným dílerom Zlatú cenu alebo Striebornú cenu za ich vynikajúci výkon:

Zlatá cena:
Van Tilburg-Bastianen Groep (Holandsko), ESA Group (Dánsko), DESK Holding/EBB (Nemecko) a Chassis Cab (Spojené kráľovstvo).

Strieborná cena:
Ford & Slater (Spojené kráľovstvo), Groupe Lefevre (Francúzsko), Tschann Nutzfahrzeuge (Rakúsko), Loven Eschweiler (Nemecko), Garage H. Aerts (Belgicko), Whole and Retailer (Španielsko), Officina Veicoli Industriali Piacenza (Taliansko) a Ciron (Francúzsko).

Vďaka sieti viac ako 1 100 miest v Európe a mimo nej si môžu byť zákazníci spoločnosti DAF vždy istí blízkosťou servisného dílera alebo servisného pracoviska. Servisní díleri DAF ponúkajú prvotriednu podporu a komplexný sortiment služieb navrhnuté tak, aby zaistili najdlhšiu dobu prevádzkyschopnosti a najnižšie prevádzkové náklady.

 
 

Kontaktné údaje pre tlač:

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com