Download
  • štvrtok, 9. septembra 2021
  • Eindhoven
  • Spoločnosť DAF Trucks N.V.
 

Model DAF XF bol tri roky po sebe ocenený titulom „Fleet Truck of the Year“

DAF XF sa stal prvým nákladným vozidlom, ktorému sa podarilo získať tri po sebe nasledujúce tituly „Fleet Truck of the Year“ po tom, ako opäť získalo toto ocenenie v prestížnej súťaži Motor Transport Awards v Spojenom kráľovstve.

 
UK Fleet Truck of the Year - Motor Transport Awards
Zľava doprava – Alexander Armstrong (usporiadateľ ocenenia MT Awards), Laurence Drake (riaditeľ DAF UK) a Steve Hobson (šéfredaktor časopisu Motor Transport).
 

Tri roky po sebe ocenená spoločnosť DAF Trucks, –’popredný výrobca nákladných vozidiel v Spojenom kráľovstve s celkovou hmotnosťou nad 6 ton, –získala aj štyri víťazstvá modelu XF v priebehu šiestich rokov, a zároveň si pripísala historické 20. víťazstvo v kategórii pre značky DAF a Leyland od prvého ročníka udeľovania cien v roku 1986. 

Vplyvnú porotu súťaže Motor Transport Awards, ktorá je uznávaná a rešpektovaná v celom odvetví dopravy, tvoria významní dopravcovia. Všetci dôkladne rozumejú tomu, čo prispieva k vytvoreniu bezpečného, produktívneho a efektívneho vozového parku nákladných vozidiel. Porota uviedla, že “spoločnosť DAF Trucks zaviedla sériu dôležitých inovácií, aby si svoju vlajkovú loď udržala na vrchole predajnosti,” a “že model XF je ‘overeným a testovaným’ modelom.” 

DAF XF je preferovanou voľbou mnohých ’popredných prevádzkovateľov vozových parkov v Spojenom kráľovstve a môže sa pochváliť kľúčovými vlastnosťami, ako sú spoľahlivosť, vynikajúca úspora paliva a príťažlivosť pre vodičov, ktoré sú podporované referenčnou zákazníckou podporou a sieťou servisných dílerov značky DAF, ktorá sa považuje za najlepšiu v odbore. Keďže kľúčom k úspechu modelu DAF XF’ je vývoj, nedávno predstavená a úplne nová generácia nákladných vozidiel DAF XF, XG a XG+ bude pokračovať v snahe značky ’o inovácie a zlepšenia, pretože sériová výroba sa začne na jeseň tohto roku.  

“Pre prevádzkovateľov nákladných vozidiel je DAF synonymom spoľahlivosti, hospodárnosti a komfortu,” povedal riaditeľ spoločnosti DAF Trucks UK, Laurence Drake. “Toto najnovšie víťazstvo je ďalším dôkazom, ktorý to potvrdzuje. ’Je skutočným dôkazom kvality a celkového výkonu tohto vozidla, ktoré aj naďalej víťazí v silnej konkurencii. V kombinácii s našimi výnimočnými predajcami a popredajnými službami je XF nesporne atraktívnou obchodnou ponukou a naša nová generácia DAF bude v tomto trende pokračovať.” 

 

Kontakty pre tlač

Ste novinár? Ak chcete získať bližšie informácie o našej spoločnosti, produktoch a službách, prípadne o čomkoľvek inom, obráťte sa na nás.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

 
 
Rutger Kerstiens