New-Generation-DAF-trucks-come-alive-digitally

Nová generácia vozidiel DAF ožíva digitálne

Viacúrovňové digitálne uvedenie na trh pre vozidlá DAF XF, XG a XG⁺ novej generácie

 
Download
  • piatok, 25. júna 2021
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Spoločnosť DAF Trucks predstavuje svoje vozidlá XF, XG a XG⁺ novej generácie na obrazovkách počítačov a mobilných zariadení pomocou ohromujúcej aplikácie pre rozšírenú realitu a úchvatného online virtuálneho zážitku – úplná novinka v oblasti. Obe aplikácie odrážajú slogan novej generácie spoločnosti DAF „Odštartujte budúcnosť“.

 

Vďaka interaktívnej rozšírenej realite aplikácie New Generation DAF, ktorú možno stiahnuť prostredníctvom obchodov s aplikáciami Google Play a Apple, je každý detail modelov XF, XG a XG⁺ novej generácie na dosah na displeji akéhokoľvek mobilného zariadenia. Pomocou fotoaparátu mobilného telefónu alebo tabletu môže softvér umiestniť vozidlo na požadované miesto. Priamo na stôl, na parkovisko, alebo dokonca do obývacej izby. Používatelia aplikácií tak môžu vozidlo preskúmať zo všetkých uhlov zvnútra aj zvonku a objaviť všetky detaily a funkcie bez toho, aby sa museli zdvihnúť zo stoličky.

Virtuálna prechádzka

Spoločne s aplikáciou New Generation DAF bolo predstavené úchvatné a interaktívne online prostredí DAF Virtual Experience, ktoré presvedčivo napodobňuje fyzický ekvivalent v centre DAF Experience Centre v Eindhovene. Táto virtuálna doména ponúka výstavy, prezentácie, videá, živý chat, a dokonca aj možnosť registrácie pre virtuálnu prechádzku v modeloch XG a XG⁺ novej generácie. Súčasťou je tiež návšteva múzea DAF a virtuálny internetový obchod. Počas roka budú pridané ďalšie funkcie.

Objavte funkcie

Jadrom tohto virtuálneho zážitku je výstava „Začiatok budúcnosti“. Tu si návštevníci môžu zblízka prezrieť modely XF, XG a XG⁺ novej generácie a preskúmať niektoré z dôležitých funkcií, vďaka ktorým je táto nová rada nákladných vozidiel tak revolučná.

Špičkové herné prostredie

Richard Zink, riaditeľ marketingu a predaja: „Prostredie DAF Virtual Experience bolo navrhnuté tak, aby fungovalo na všetkých zariadeniach – stolných aj mobilných. Je citlivé, rýchle a oveľa prepracovanejšie než len ako videoprodukcia, pôsobí ako špičkové herné prostredie. Aplikácia New Generation DAF a prostredie DAF Virtual Experience sú súčasťou komplexného digitálneho uvedenia vozidiel novej generácie a zároveň prinášajú novú generáciu komunikačných technológií.“

 

 

app-store     

  

 
 

Kontaktné údaje pre tlač:

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

Rutger Kerstiens