PACCAR Electric charging station

Spoločnosť DAF predstavuje nabíjacie stanice pre elektrické vozidlá

Holandský výrobca nabíja elektrické nákladné vozidlá pomocou nabíjačiek spoločnosti PACCAR

 
Download
  • pondelok, 10. mája 2021
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Spoločnosť DAF Trucks predstavuje kompletný rad špičkových riešení pre nabíjanie akumulátorov elektrických vozidiel DAF LF Electric a DAF CF Electric, ako aj ďalších elektrických úžitkových vozidiel, vrátane dodávok.

 

Spoločnosť DAF Trucks ponúka kompletný sortiment stacionárnych nabíjacích staníc s výkonom od 20 kW až do 360 kW. Na zabezpečenie maximálnej flexibility sú navyše k dispozícii mobilné nabíjačky s výkonom od 24 kW do 40 kW. 

Sortiment nabíjačiek pre všetky elektrické vozidlá

Nabíjačky PACCAR s výkonom 20 kW až 50 kW podporujú dennú prevádzku jednotlivých vozidiel, ktoré je možné nabíjať večer alebo v noci.

Nabíjačky PACCAR s výkonom 120 kW a 180 kW sú navrhnuté pre pohodlné rýchle nabíjanie a sú dokonale vhodné pre vozové parky prevádzkujúce elektrické vozidlá na viacerých trasách alebo v niekoľkých smenách. Jednotka 180 kW poskytuje výkon pre nabíjanie väčšiny typov nákladných vozidiel za necelé tri hodiny.

Najvýkonnejšou verziou je nabíjačka PACCAR s výkonom 350 kW – mimoriadne rýchle riešenie, ktoré dokáže nabíjať vozidla pri plnom menovitom výkone do dvoch hodín alebo rýchlo nabíjať dve vozidlá zároveň.

Mobilné nabíjačky sú ideálne pre cestné asistenčné služby alebo v dielňach, kde je potreba maximálna flexibilita nabíjacej infraštruktúry.

Bezchybná komunikácia

O integráciu s plne elektrickými nákladnými vozidlami DAF, nabíjacím hardvérom a sieťovým softvérom sa stará spoločnosť DAF a jej partneri, ktorí majú cez desať rokov skúseností v odbore nabíjania. Zaistí tiež údržbu nabíjačiek. V prípade potreby odporučí partneri vhodné umiestnenie nabíjačky priamo u zákazníka, vykonajú modelovanie energetických zdrojov a vypracujú projekt. Tým je zaručená bezchybná komunikácia medzi vozidlami a nabíjačkami.

Jednoduchý prechod na elektrický pohon

„Použitie plne elektrických vozidiel vyžaduje špecifický spôsob plánovania a prevádzky,“ hovorí Richard Zink, riaditeľ marketingu a predaja spoločnosti DAF Trucks. „Spoločnosť DAF svojim zákazníkom tento prechod maximálne uľahčuje. Vždy poradíme, ako zabezpečiť, aby elektrické vozidlo prinášalo najvyššiu návratnosť investícií v každodennej prevádzke. Od dnešného dňa tiež ponúkame svojim zákazníkom nabíjacie zariadenie špičkovej kvality, ktoré im zabezpečí optimálnu integráciu nákladného vozidla a nabíjacej stanice.“

Predaj prebieha v sieti servisných dílerov DAF a obchodov TRP 

Zákazníci si môžu zakúpiť nabíjačky PACCAR od servisných dealerov DAF a v predajniach TRP. Na kompletný rad nabíjacích staníc elektrických vozidiel sa vzťahuje dvojročná záruka.

 
 
 
DAF-Electric-truck-and-charger

Nabíjacie systémy

Spoločnosť DAF je vám pripravená pomôcť vybrať si správne nabíjacie systémy pre vaše akumulátory. Úzko spolupracujeme s poprednými dodávateľmi a máme k dispozícii širokú ponuku nabíjacích staníc a kapacít. Navyše pripravíme prispôsobené školenie, ktoré pomôže vašim vodičom čo najlepšie využiť nákladné vozidlá s elektrickým pohonom. Ide len o ďalší príklad toho, ako spoločnosť DAF robí viac než to, že dodáva tie najlepšie nákladné vozidlá.

Nabijacie stanice pre elektricke vozidla
 

Kontakty pre tlač

Ste novinár? Ak chcete získať bližšie informácie o našej spoločnosti, produktoch a službách, prípadne o čomkoľvek inom, obráťte sa na nás.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

Rutger Kerstiens