Download
  • pondelok, 19. októbra 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

DAF XF získal ocenenie „Fleet Truck roku 2020“

Druhýkrát za sebou, tretíkrát počas piatich rokov

Druhý rok po sebe bol model DAF XF na prestížnom ceremoniáli Motor Transport Awards ocenený titulom Fleet Truck of the Year. Ocenenie znamená tretí titul počas piatich rokov pre rad vozidiel XF a pre spoločnosť DAF je už 19. cenou Fleet Truck od roku 1986, kedy odovzdávanie cien Motor Transport Awards prebehlo prvýkrát.

 
DAF-XF-Fleet-Truck-of-the-Year-hr
Rovnako ako v roku 2019 získal rad DAF XF ocenenie MT Awards „Fleet Truck of the Year“.
 

Komisiu porotcov ocenenia Fleet Truck of the Year tvorí päť veľkých prevádzkovateľov vozových parkov, takže toto uznanie je jedným z najdôležitejších titulov v prepravnom sektore Veľkej Británie. Model DAF XF bol pochválený za „vynikajúci pomer ceny a výkonu, najlepšiu podporu a veľkú príťažlivosť pre vodičov“. Ďalej boli vymenované nízka spotreba paliva, dostupnosť kvalitných dielov a malé náklady na údržbu.

Najdlhšia prevádzkyschopnosť na trhu

Ocenenie ponúka ďalší dôkaz o tom, že vďaka nízkej spotrebe paliva a prevádzkyschopnosti na trhu je model XF uprednostňovaným vozidlom pre diaľkovú a ťažkú prepravu pre mnoho popredných prevádzkovateľov vozových parkov. Vodiči si pochvaľujú bezkonkurenčné pohodlie kabíny, vrátane najlepšieho lôžka vo svojej triede, vynikajúcej ergonómie a bezkonkurenčného vnútorného priestoru.

„Model XF vyhovuje po všetkých stránkach“

„Tento titul zdôrazňuje už známy fakt: náš model XF predstavuje tú najlepšiu odpoveď pre každého prevádzkovateľa prepravy, ktorý hľadá najlepšie vozidlo pre diaľkovú a ťažkú prepravu na trhu,“ uviedol Richard Zink, riaditeľ marketingu a predaja a člen predstavenstva spoločnosti DAF Trucks. „Náš špičkový model vyhovuje po všetkých stránkach – spoľahlivosti, efektivite, príťažlivosti pre vodiča – a má podporu najväčšej a najlepšej siete servisných dílerov a programu popredajných služieb v našom odvetví.“

 
 
 

Kontakty pre tlač

Ste novinár? Ak chcete získať bližšie informácie o našej spoločnosti, produktoch a službách, prípadne o čomkoľvek inom, obráťte sa na nás.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

Rutger Kerstiens