Download
  • štvrtok, 10. decembra 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Veľká objednávka dielov DAF od spoločnosti Solaris

120 motorov pre mestskú dopravu v Nazarete a Jeruzaleme

Popredný výrobca autobusov Solaris si objednal 120 motorov u spoločnosti DAF Components. Motory PACCAR MX-11 Euro 6 budú dodané v kombinácii s kompaktným systémom dodatočnej úpravy emisií (EAS) spoločnosti DAF a sú určené pre použitie v novom kĺbovom autobuse Urbino nU18, ktorý bude čoskoro predstavený v Izraeli pre verejnú dopravu v Nazarete a Jeruzaleme.

 
Large-order-for-DAF-Components-from-Solaris
Spoločnosť DAF Components dodala 120 motorov PACCAR MX-11 Euro 6 výrobcovi autobusov Solaris. Budú využité v sérii kĺbových autobusov, ktoré budú jazdiť v Nazarete a Jeruzaleme.
 

Spoločnosť DAF Components je popredným nezávislým dodávateľom súčastí, ako sú motory, nápravy a kabíny, ktoré po celom svete používajú výrobcovia autobusov, autokarov a špecializovaných vozidiel v poľnohospodárskom a priemyselnom sektore. 

Vynikajúce jazdné vlastnosti, pohodlie a maximálne využitie

Motory PACCAR MX-11 120 Euro 6, ktoré si spoločnosť Solaris objednala, majú výkon 370 koní/270 kW a krútiaci moment 1 900 Nm pri 900 min-1. Plochá krivka krútiaceho momentu zabezpečuje plynulú jazdu a maximálne pohodlie cestujúcich. Spoločnosť Solaris si motory PACCAR zvolila tiež vďaka ich bezkonkurenčné spoľahlivosti a mimoriadne nízkym nákladom na údržbu. Navyše plán údržby zložený iba z jedného servisného intervalu ročne zaisťuje maximálnu využiteľnosť vozidiel.

500 autobusov Solaris, ktoré sú už vybavené motormi PACCAR v Izraeli

Spoločnosť Solaris dodáva autobusy pre mestskú a regionálnu dopravu v Izraeli už mnoho rokov. Vďaka novej objednávke počet autobusov Solaris vybavených motorom PACCAR dodaných do Izraela prekonal hranicu 500. Údržbu kĺbových autobusov budú vykonávať servisní díleri pridruženie k dovozcovi DAF Tashtit spoločne s dovozcom Solaris Afim.

 

Kontakty pre tlač

Ste novinár? Ak chcete získať bližšie informácie o našej spoločnosti, produktoch a službách, prípadne o čomkoľvek inom, obráťte sa na nás.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

Rutger Kerstiens