DAF-opens-new-company-owned-dealership-in-Hungary-fw

Spoločnosť DAF otvára nové dílerstvo v Maďarsku

Strategické umiestnenie na severovýchode Maďarska, v blízkosti medzinárodných dopravných koridorov

 
Download
  • utorok, 3. novembra 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Spoločnosť DAF Trucks posilnila svoju prítomnosť v strednej Európe zriadením nového dílerstva v blízkosti mesta Nyíregyháza v severovýchodnom Maďarsku. Spoločnosť DAF Trucks má už desať rokov nespornú vedúcu pozíciu na trhu v Maďarsku, kde má v súčasnosti deväť predajných miest.

 

Nové dílerstvo spoločnosti DAF je strategicky umiestnené v stále dôležitejšie oblasti Nyíregyháza v severovýchodnom Maďarsku, vedľa diaľnice M3 a blízko (medzi)národných dopravných koridorov medzi strednou Európou a Ukrajinou, Rumunskom, Bulharskom a Moldavskom. Dopravný uzol medzinárodného letiska v Debrecíne je od nového dílerstva iba pol hodiny jazdy.

Zameranie na prevádzkyschopnosť zákazníkov

Dílerstvo Hungarotruck Kft. zaberá plochu 2 200 m2 v Nyíregyháze a nachádza sa na pozemku o rozlohe 20 000 m2. Zahŕňa desať servisných miest, ktoré sú vybavené najmodernejším zariadením, plne automatizovanú umývačku a priestor pre technickú certifikáciu. Rozsiahly sklad náhradných dielov a oddelenia predaja nových a použitých nákladných vozidiel poskytujú zákazníkom tú najlepšiu podporu. Pre vodičov je k dispozícii komfortná čakáreň, kde môžu tráviť čas počas údržby vozidla.

Rozširovanie siete profesionálnych dílerov

Richard Zink, člen správnej rady DAF Trucks zodpovedný za marketing a predaj, uviedol: „Nové dílerstvo, strategicky umiestnené vedľa dopravného koridoru M3 v meste Nyíregyháza, ponúka nielen skvelé služby zákazníkom spoločnosti DAF vo východnej časti Maďarska, ale tiež mnohým prepravcom prechádzajúcim po národných a medzinárodných trasách. Otvorenie nového obchodného zastúpenia Hungarotruck podporuje pokračujúci rast spoločnosti DAF v Maďarsku.“

Nové dílerstvo sa nachádza na adrese Debreceni út 362, 4400 Nyíregyháza v Maďarsku a je otvorené od 7.00 do 21.00 hodín v pracovných dňoch a od 7.00 do 15.30 hodín v sobotu.

 

Kontaktné údaje pre tlač:

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

Rutger Kerstiens