DAF industrial waste range

Spoločnosť DAF Trucks predstavuje program „Ready to Go“

Plne vybavené vozidlá pre profesionálne použitie pripravené na prevádzku

 
Download
  • piatok, 10. júla 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Úplne nový domiešavač, sklápač, plachtový náves a ďalšie vozidlá s podvozkom dostupné a okamžite pripravené na prevádzku? Ak dopravcovia okamžite potrebujú vozidlá s určitou nadstavbou, môžu sa spoľahnúť na program Ready to Go spoločnosti DAF, v ktorom nájdu najlepší sortiment obľúbených plne vybavených vozidiel.

 

Úspech spoločností založených na sezónnom dopyte spočíva v schopnosti rýchlo sa prispôsobovať potrebám trhu. Preto je často dôležité dokázať rozšíriť vozový park čo najrýchlejšie.

Nadstavby od popredných výrobcov

Spoločnosť DAF vytvorila dostatočnú zásobu úžitkových vozidiel okamžite pripravených na prevádzku, medzi ktoré patrí najobľúbenejšie vozidlá s podvozkom, ako sú domiešavače, sklápače a plachtové návesy. V krajinách, kde už program Ready to Go funguje, je možné na internetových stránkach DAF Trucks príslušnej krajiny prechádzať všetky vozidlá dostupné v Európe pomocou intuitívneho vyhľadávania. Objednávku môže sprostredkovať miestne servisné díler, nezávisle na tom, v ktorej časti Európy sa vozidlo nachádza. Po kontrole špecifikácií objednávky sa prechádza k rýchlemu dodaniu. Všetky plne vybavené vozidlá s podvozkom okamžite pripravené na prevádzku sú vybavené nadstavbami od popredných výrobcov, vhodnými pre rôzne účely.

Narastajúci počet vozidiel

V rámci programu Ready to Go spoločnosti DAF už je takmer „naštartovaných“ približne 100 vozidiel pripravených na prevádzku. Toto číslo bude naďalej rásť, ako náhle sa program rozšíri do celej Európy. Od tejto chvíle je nový program Ready to Go dostupný v Nemecku, Taliansku, Holandsku, Belgicku, Francúzsku, Poľsku, Českej republike a na Slovensku. V priebehu tohto roka sa pridajú aj ďalšie krajiny v Európe.

 

 
 
 
 
 

Press Contacts

Are you a journalist and do you have a question? Please contact: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel: +31 (0)40 214 2874 
E-mail:  rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

For general questions about DAF, please use:

Tel: +31 (0)40 214 9111 
E-mail:  info@daftrucks.com

Rutger Kerstiens