Hallam-Express-receives-keys-of-10000th-DAF-truck-with-as-factory-PACCAR-body

Spoločnosť Leyland vyrobila desaťtisíce vozidlo DAF s nadstavbou z výroby

 
Download
  • piatok, 6. marca 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Spoločnosť Leyland Trucks vyrobila svoje desaťtisíce vozidlo s nadstavbou PACCAR z výroby, a to na špeciálnej výrobnej linke v montážnom závode vo Veľkej Británii. Táto skutočnosť je významným míľnikom pre program tvorby nadstavieb priamo v mieste. Program zahŕňa návrh, výrobu i montáž skriňových nadstavieb Premium a Aerobody a nadstavieb s plachtovými bokmi.

 

Program nadstavieb PACCAR, ktorý je medzi výrobcami nadstavieb jedinečnou ponukou, je k dispozícii pre pevné podvozky 4x2 pri všetkých modeloch vozidiel DAF série LF a CF. Od jeho uvedenia v roku 2007 využili programu tvorby nadstavieb vo výrobe prední zákazníci, ako napríklad Royal Mail.

Tento program zahŕňa skriňové nadstavby, variantu Aerobody a nadstavby s plachtovými bokmi. Vyberať je možné z širokých možností dĺžky, výšky i šírky, osvetlenia a mnohých ďalších prvkov. Možné sú aj špecifické požiadavky zákazníka, ktoré môžu siahať až po povrchovú úpravu celého vozidla s kompletným lakovaním a aplikácií firemných farieb.

Príjemcom desaťtisíceho vozidla je britský prevádzkovateľ Hallam Express – ide o 12-tunový DAF LF 180 s nadstavbou s bočnou zhrňovaciou plachtou. „Veľmi sa nám páčila možnosť konfigurácie a obstaranie vozidlá s kompletnou nadstavbou od nášho dílera DAF,“ povedal David Simpson, generálny riaditeľ spoločnosti Hallam Express. „Riešenie nadstavby z výroby zaisťuje výnimočnú kvalitu a podstatne znižuje výrobnú lehotu. Je to skutočný nákup na jednom mieste.“

 

Kontaktné údaje pre tlač:

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com