• pondelok, 18. júna 2018
  • DAF Trucks N.V.
 

Nový model DAF CF a XF dostal ocenenie Slovinské nákladné vozidlo roku 2018

Redaktori a čitatelia slovinských časopisov venujúcich sa nákladným vozidlám a doprave „Transport & Logistika“ a „Mehanik in voznik“ zvolili nové modely DAF CF a DAF XF víťazom ankety „Slovinské nákladné vozidlo roku 2018“. Obidva rady DAF získali ocenenie za inovácie poháňacej sústavy a úsporu paliva a za vynikajúce pohodlie, ktoré vodičom ponúkajú.

 
DAF-CF-XF-TRUCK-OF-THE-YEAR-2018
Popiska obrázku: Redaktori a čitatelia slovinských časopisov zameraných na nákladné vozidlá a dopravu v hlasovaní zvolili nové modely DAF CF a XF víťazmi ankety „Slovinské nákladné vozidlo roku 2018“.
 

Slovinské uznanie je ďalším ocenením v poradí, pretože nové modely DAF CF a XF boli vyhlásené za „International Truck of the Year 2018“ na veľtrhu Solutrans v novembri minulého roka a minulý mesiac dostali titul „Poľské nákladné vozidlo roku 2018“.

„Nízka spotreba paliva“

Slovinské ocenenie je výsledkom hlasovania redaktorov a čitateľov časopisov „Transport & Logistika“ a „Mahanik in voznik“. Komentár k výsledkom hlasovania uvádza: „Nové modely DAF CF a XF sú dôkazom, kam smeruje vývoj nákladných vozidiel: nové vozidlá plné inovácií, s jasným dôrazom na maximálny zisk pre majiteľov a zároveň na najvyššiu úroveň pohodlia pre vodiča. Kombinácia úplne nových motorov PACCAR MX, automatizovaných prevodoviek TraXon a zadných náprav DAF vedie k vynikajúcej spotrebe paliva a skvelým jazdným vlastnostiam.“

Skvelá hodnota

„Veľmi nás teší, že slovinskí odborníci vyjadrujú uznanie novým modelom DAF CF a XF ako najlepším vozidlám pre rozvážku a diaľkovú prepravu,“ uviedol Harry Wolters, člen predstavenstva spoločnosti DAF Trucks a riaditeľ predaja pre európsky trh. „Podčiarkuje to náš cieľ vyvíjať a vyrábať tie najlepšie nákladné vozidlá – pre majiteľa i pre vodiča.“

 
 
 

Kontakty pre tlač

Ste novinár? Ak chcete získať bližšie informácie o našej spoločnosti, produktoch a službách, prípadne o čomkoľvek inom, obráťte sa na nás.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com