Funke-Transporte-MZ7_5924-1-fw

Funke Transporte

„Ušetríme vám čas a peniaze“

 

Ako program PPFS prispieva k našim ziskom

Spoločnosť Funke Transporte využíva program služieb spoločnosti PACCAR Parts pre vozové parky, označované skratkou PPFS, od roku 2018. V rámci tohto programu sú garantované špeciálne ceny dielov u všetkých zapojených servisných dílerov DAF v Európe. To sa vám môže hodiť vo chvíli, keď vaše nákladné vozidlo náhle potrebuje servis na cestách. Odkedy sa jeho spoločnosť stala súčasťou tohto programu, Gerhard Funke spoznal množstvo jeho výhod.

Táto nemecká špedičná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na prepravu živej hydiny a veľkokapacitnú prepravu, vkladá svoju dôveru do nákladných vozidiel DAF už od roku 1990. CEO Gerhard Funke v tom má jasno: „Ak sa vyhneme neplánovaným prestojom, šetríme tým čas aj starosti s administratívou, čo vedie k priamej úspore nákladov.“

Administratívne výhody

Ďalšou výhodou programu je hladký administratívny proces. Zákazník dostane rovnaké platobné podmienky a prehľadnú faktúru bez ohľadu na to, v ktorej európskej krajine dôjde k poruche vozidla. Podpora je dostupná aj v jazyku zákazníka.

 

 
Trucks

35

Nákladné vozidlá

2People-icon

48

Zamestnanci

 
 

Ďaleko od domova

Vďaka našej hustej sieti 1 000 dielní po celej Európe nebudete mať do dielne DAF nikdy príliš ďaleko. Spoločnosť Funke to ocenila, keď sa jedno z jej 35 vozidiel DAF s poškodeným prívesom pokazilo v Marseille. „Keď sa nám v minulosti pokazilo nákladné vozidlo, museli sme ho odtiahnuť sami. Okrem toho sme museli riešiť viacero faktúr a niekedy bola problémom aj jazyková bariéra. Stálo nás to tri až štyri dni prestojov,“ vysvetľuje Funke.
S veľkým entuziazmom vysvetľuje, ako veci fungovali v tomto prípade: „Vďaka nášmu členstvu v programe PPFS bolo naše nákladné vozidlo po jedinom dni u miestneho servisného dílera DAF späť na cestách. Ušetrili sme tak až okolo 500 eur.“