Download
  • 27 marca 2021
  • Eindhoven
 

Brzdové súčasti TRP pre nákladné vozidlá a prívesy

O dôležitosti správnej údržby brzdových systémov netreba príliš veľa hovoriť. Bezpečné brzdenie je prioritou číslo jeden vo všetkých dopravných situáciách. Preto v našom katalógu TRP nájdete množstvo produktov, ako sú brzdové doštičky, brzdové strmene a brzdové kotúče pre nákladné vozidlá a prívesy.

 
brake-image
 

O súčiastkach TRP pre nákladné vozidlá a prívesy je známe, že ponúkajú vynikajúci pomer kvality a ceny. Tieto cenovo dostupné a spoľahlivé riešenia nie sú k dispozícii iba pre nákladné vozidlá DAF, ale pre všetkých európskych výrobcov nákladných vozidiel a prívesov. Rovnako to platí aj o brzdových súčastiach TRP.

Špeciálne pre značku TRP bol vyvinutý jedinečný a odolný trecí materiál, ktorý pri brzdení optimalizuje spomalenie vášho vozidla aj v náročných podmienkach. Brzdové súčasti TRP sa osvedčili ako spoľahlivé a odolné diely pri použití počas reálnych jázd na veľké vzdialenosti a pri profesionálnom použití.

Brzdové súčasti TRP pre nákladné vozidlá a prívesy:

• Všestranné brzdové doštičky, brzdové kotúče, brzdové strmene, brzdové bubny, brzdové čeľuste, brzdové valce, sušiče vzduchu a súpravy na opravu
• Vynikajúci pomer kvality a ceny pre všetkých európskych výrobcov nákladných vozidiel a prívesov
• Vyrobené z trecieho materiálu vysokej kvality, výhradne využívaného značkou TRP
• Plná záruka na všetky brzdové produkty

Váš partner v podnikaní
Pokiaľ ide o profesionálnu údržbu a opravy celého vášho vozového parku, neexistuje lepšia voľba. Okrem toho nájdete v internetovom obchode DAF kompletný a aktuálny prehľad všetkých brzdových súčastí TRP. Navštívte internetovú stránku alebo nás príďte navštíviť! Radi vám pomôžeme, pričom si ani nemusíte nič kúpiť.