Download
  • 28 júna 2019
  • Eindhoven
 

Top produkty TRP na leto

Za posledných 25 rokov vyvinula spoločnosť TRP skutočne impozantný a široký sortiment produktov vrátane mnohých s relevantným využitím počas letnej sezóny.

 
TRP Products Summer
 

Pozrite si letné produkty TRP, ktoré jednoducho musíte mať:

Parkovacia klimatizácia

Skvelé riešenie, ako udržať kabínu v chlade počas odpočinku alebo cez noc – parkovacia klimatizácia TRP pracuje pri vypnutom motore. Tento systém vám umožní znížiť náklady na palivo a jeho jednoduchá obsluha zaručí pohodlie vo chvíľach odpočinku.

Zásuvková chladnička/chladiaci box

Túžite po osviežujúcom nápoji alebo len chcete uchovať jedlo v chlade? Chladiaci box TRP dokonale zapadá do konštrukcie kabíny, má automatické interiérovésvetlo a 2 držiaky nápojov na vrchu. Okrem toho je možné nastaviť jeho teplotu od 5 °C do –16 °C tak, aby vyhovovala vašim potrebám.

Lišta stierača čelného skla

Lišty stieračov TRP sú nevyhnutné na zaistenie jasného výhľadu a bezpečných jazdných podmienok. Vysoko odolná guma odolá tým najnáročnejším podmienkam, aj pri vystavení vysokým letným teplotám, prachu či extrémnym situáciám.

Letná kvapalina do ostrekovačov

Čelné sklo je v lete vystavené stretu s rôznymi malými časťami, takže špeciálne letné umývanie je preto namieste. Letná zmes do ostrekovačov TRP je vyvinutá špeciálne na odstraňovanie hmyzu a zanechá čelné sklo bez šmúh.

Odstraňovač hmyzu

Vyššie teploty znamenajú pre vaše nákladné vozidlo viac hmyzu, čo môže byť náročné na čistenie. Odstraňovač hmyzu TRP sa dá bezpečne použiť na sklenených, chrómovaných, plastových a lakovaných povrchoch a pomôže vám vyčistiť všetky zvyšky hmyzu.

Šampón na nákladné vozidlá

Prvý dojem je dôležitý, preto je čisté nákladné vozidlo základ. S nadbytočným prachom a peľom vo vzduchu a pri vysokých teplotách je dôležité, aby ste vaše vozidlo v lete pravidelne čistili. Šampón na nákladné vozidlá TRP vám umožní v jedinom kroku vaše vozidlo vyčistiť, ochrániť a dodať mu lesk.

Filter klimatizácie

Vlhkosť, nečistoty alebo častice cirkulujúce v klimatizácii by mohli poškodiť váš systém. Filter udržuje vašu klimatizáciu v efektívnej prevádzke, takže ho nezabudnite pravidelne kontrolovať a v prípade potreby vymieňať.

Kabínový vzduchový filter TRP

Kabínový vzduchový filter TRP zabezpečuje čistý vzduch počas jazdy alebo odpočinku v kabíne. Zabraňuje vniknutiu prachu, peľu, nečistôt a iných znečisťujúcich látok do kabíny. Nezabudnite ho pravidelne vymieňať, aby ste dosiahli optimálny výkon.

Máte záujem o viac informácií o produktoch TRP?

Servisný díler DAF vám rád poradí, ktoré produkty budú pre vás najvhodnejšie, prípadne navštívte lokalitu www.trp.eu, kde sa o produktoch TRP dozviete viac.