Download
  • sobota, 27. marca 2021
  • Eindhoven
 

Táto kompletná súprava udrží váš motor v chode

• Zvyšuje maximálne využitie nákladného vozidla 

• Predchádza nenapraviteľným škodám 

• Pomáha predĺžiť prevádzkovú životnosť dôležitých dielov

 

Moderný motor PACCAR je dômyselnou kombináciou rôznych systémov, ktoré musia spolu dokonale fungovať. V tomto procese zohráva dôležitú úlohu náš viacnásobný klínový remeň spolu s napínačom remeňa a napínacou kladkou.

 
Spanrolsets-artikel
 

Táto technológia je osvedčená a spoľahlivá. Kľukový hriadeľ motora poháňa nielen vozidlo, ale aj dôležité súčasti motora a vozidla – čerpadlo chladiacej kvapaliny, alternátor a čerpadlo klimatizácie. Gumený násobný remeň sa udržiava v napnutom stave pomocou napínača. Napínacia kladka zabraňuje vibrácií remeňa.

 

Vymeňte skôr, ako bude neskoro

Viacnásobný remeň, napínač remeňa a napínacia kladka sú namontované mimo motora a sú vystavené nečistotám a vlhkosti. Musia byť odolné voči extrémnemu počasiu. Viacnásobný remeň má obmedzenú prevádzkovú životnosť. V prípade opotrebovania alebo nedostatočného napnutia sa môže motor nenapraviteľne poškodiť. Ak tomu chcete zabrániť, je dôležité viacnásobný remeň včas vymeniť. Okrem toho sa odporúča zároveň namontovať nový napínač remeňa a napínaciu kladku. S cieľom zaistiť optimálnu bezpečnosť odporúčame vymeniť remeň, napínač a kladku vždy raz za tri roky.

Ponúkame originálne súpravy napínacích kladiek DAF, ktoré sú najvyššej kvality. Sú dostupné pre nákladné vozidlá DAF XF a CF triedy Euro 6. Táto súprava obsahuje originálny viacnásobný remeň, napínač remeňa, napínaciu kladku a náradie potrebné na montáž. Cenovo úspornejšie je kúpiť namiesto jednotlivých dielov kompletnú súpravu a vymeniť ju počas bežného servisu.

Ak chcete zistiť viac o originálnych súpravách napínacích kladiek DAF, neváhajte kontaktovať svojho servisného dílera DAF.