Download
  • utorok, 5. marca 2019
  • Eindhoven
 

Slasť pre vaše uši

Je špeciálne navrhnutá pre kabíny nákladných vozidiel DAF, je zabudovaná tak, že je prakticky neviditeľná, a poskytuje zvuk výnimočnej kvality. To je audio zostava Pioneer. Robí všetko na veľmi vysokej úrovni. Počúvajte a vychutnávajte si ten zvuk.

 
Audio-pioneer-620x280
 

Tiché pohodlie vášho nákladného vozidla si zaslúži najmodernejší zvukový systém. Práve preto sme sa pustili do spolupráce s poprednými odborníkmi zo spoločnosti Pioneer. 

Tento zvukový systém Pioneer je prvý komplexný systém špeciálne navrhnutý pre vozidlá DAF. Jeho súčasťou sú štyri reproduktory, zosilňovač, subwoofer a všetky potrebné káble. Komponenty sa dajú zabudovať, takže sú prakticky neviditeľné. Predné reproduktory možno umiestniť do dverí, zadné reproduktory za sedadlá, zosilňovač a subwoofer pod sedadlo vodiča. 

Kvalita zvuku dosahuje nevídane vysokú úroveň, pretože všetky komponenty sú vyladené tak, aby sa z pohľadu výkonu vzájomne dopĺňali. Dosahuje sa tým symfónia, ktorá odráža presne to, o čo sa spoločnosti Pioneer a DAF snažili. Keďže je súčasná generácia nákladných vozidiel DAF taká tichá, kvalita zvuku musí náležite spĺňať tieto vysoké nároky. Tento zvukový systém je vskutku špičkový v každom smere.

Rob Smits z ukážkového vozového parku DAF je nadšený: „Pri prehrávaní tichšej hudby tóny nezanikajú. Dokonca ostávajú zachované aj basy. Každý, kto rád počúva hudbu nahlas, určite ocení, že systém produkuje čistý, plný a robustný zvuk bez skreslenia.“ 

Vaše nákladné vozidlo DAF si zaslúži len to najlepšie, preto si pozrite tento zvukový systém v eKatalógu TRP