Download
  • utorok, 30. apríla 2019
  • Eindhoven
 

7 dôvodov, prečo vodiči uprednostňujú značku DAF

V spoločnosti DAF sa dennodenne snažíme vylepšovať naše nákladné vozidlá. Jednou z oblastí, na ktoré sa zameriavame, je pohodlie vodiča. Tento článok odhaľuje dôvody, prečo sú naše kabíny medzi vodičmi tak veľmi obľúbené.

 
DAF XF Interior
 

Najpriestrannejšia kabína

Nákladné vozidlá DAF ponúkajú tie najpriestrannejšie kabíny na trhu. Vodiči tento priestor vidia a zažívajú vo všetkých prvkoch kabíny – nezáleží na tom, či pracujú, spia alebo majú prestávku. Interiér našich kabín im v porovnaní s inými značkami nákladných vozidiel poskytuje podstatne viac priestoru.

Postele najvyššej kvality

Naše postele majú najvyššiu kvalitu, sú najpohodlnejšie a zároveň aj najširšie. Vďaka tomu majú vodiči väčšiu voľnosť pohybu a väčšie pohodlie. Za pravdu tomuto tvrdeniu dáva aj Wilbert Kosten, ktorý pracuje ako vodič: „Počas svojej 24-ročnej kariéry profesionálneho vodiča som už spal v rôznych nákladných vozidlách a musím povedať, že na matracoch DAF sa mi spí jednoznačne najlepšie!“

Nekonečný úložný priestor

Kabína je navrhnutá tak, aby sa maximalizoval praktický úložný priestor. Vďaka tomu majú vodiči svoje pracovné aj osobné veci vždy prehľadne uložené. Ak potrebujete ešte viac miesta, druhé lôžko sa dá nahradiť ďalším úložným priestorom.

Používateľsky prívetivý a efektívny

Ovládací panel je zjednodušený a plne optimalizovaný tak, aby sa jednoducho používal. Mysleli sme skutočne na všetko: od príjemného a ľahko čitateľného písma na prístrojovej doske až po funkciu Driver Performance Assistant (DPA), ktorá pomáha vodičovi dosiahnuť hospodárnu jazdu. Okrem toho budete mať vďaka veľkému čelnému sklu ešte väčší pôžitok z jazdy.

Príjemné prostredie

Kabína DAF ponúka množstvo možností na zútulnenie interiéru. Vnútorné svetlo má rôzne úrovne intenzity a funkcia tlmenia osvetlenia sa plne ovláda prostredníctvom inovatívneho otočného prepínača. Kabína je vybavená aj klimatizáciou, ktorá disponuje funkciami, ako je napríklad odhmlievanie okien jedným dotykom, pomocná ventilácia, pomocné vykurovanie s časovačom alebo automatická recirkulácia vzduchu. Okrem toho je systém mimoriadne energeticky úsporný a pomáha znižovať prevádzkové náklady.

Bezpečnosť na prvom mieste

Spoločnosť DAF ako prvá predstavila funkciu nočného zamykania dverí v podobe nočného zámku DAF. Keďže vodič dokáže dvere nákladného vozidla zamknúť zvnútra, táto funkcia je ideálnym spôsobom na prevenciu kriminality. Vďaka dodatočnému nočnému bezpečnostnému riešeniu môžu vodiči v pokoji oddychovať a tešiť sa z nerušeného spánku.

Flexibilný: šitý na mieru individuálnym požiadavkám

Vodiči si môžu v pokoji vydýchnuť: Takmer všetko v interiéri nákladného vozidla sa dá upraviť podľa vašich potrieb. Máte napríklad možnosť vybrať si celkový vzhľad, farby a materiály použité na prístrojovej doske, volante a sedadlách. Vodiči môžu taktiež plne konfigurovať jednotlivé spínače tak, aby boli umiestnené presne tam, kde ich chcú mať – možností je nekonečne veľa.

Chcete sa dozvedieť viac o modeloch CF a XF?

Ak sa chcete dozvedieť viac o možnostiach pre nové modely CF a XF, vyskúšajte náš konfigurátor interiéru a vytvorte si kabínu presne podľa svojich predstáv. Ak máte záujem o viac informácií, tipov alebo odborných rád, neváhajte a kedykoľvek sa obráťte na svojho servisného dílera DAF. 

DAF 3D truck configurator

DAF Truck konfigurátor

Efektívnosť začína správnym výberom nákladného vozidla, ktoré je prispôsobené vášmu konkrétnemu použitiu. Nakonfigurujte si pomocou 3D konfigurátora nákladných vozidiel DAF kabínu, farbu, exteriér, hnaciu sústavu, podvozok a ďalšie súčasti.

Spustiť konfigurátor