• utorok, 28. júna 2022
  • Eindhoven
 

Svetelná lišta DAF: ideálna pre nový sortiment DAF

Robustná konzola na svetlo je teraz k dispozícii v chrómovom a čiernom prevedení

Svetelná lišta DAF je robustná konzola na svetlo špeciálne navrhnutá pre novú generáciu nákladných vozidiel DAF. Tento neprehliadnuteľný kúsok umožňuje flexibilne nakonfigurovať svetlá, reflektory a blikajúce svetlá od rôznych značiek. Príslušenstvo značky DAF, ktoré by ste si nemali nechať ujsť!

 
DAF-Light-Bar-Accessories-New-Generation-PACCAR-parts
 

Pevné a spoľahlivé

K dispozícii sú rôzne verzie novej svetelnej lišty DAF, ktorá je vhodná pre kabíny DAF XD, XF, XG a XG+. Konzola na svetlo je navrhnutá spoločnosťou DAF, pre spoločnosť DAF, takže si môžete byť istí, že vaše príslušenstvo bude dokonale vhodné pre vaše vozidlo. Svetelný panel DAF je predinštalovaný a obsahuje montážnu lištu, vďaka ktorej sa svetlá a reflektory jednoducho inštalujú.  

 

Funkčné a atraktívne 

Svetelná lišta DAF umožňuje umiestniť na kabínu ďalšie zdroje svetla. Je to obzvlášť výhodné pri jazdách na slabo osvetlených cestách alebo napríklad v priemyselných oblastiach či na staveniskách. Toto príslušenstvo navyše dodá vášmu nákladnému vozidlu osobitosť, vďaka čomu si vytvoríte nové vozidlo DAF, vaše vozidlo DAF. 

Svetelná lišta DAF je teraz k dispozícii.