Download
  • sobota, 25. septembra 2021
  • Eindhoven
 

Získajte tie najlepšie výsledky vďaka službe Servis filtrov pevných častíc DAF

Správne fungujúci filter pevných častíc (DPF) je v Európe predpokladom splnenia emisných noriem Euro 6. Včasná výmena filtra zabráni prestojom vozidla, zastaví zvýšenú spotrebu paliva a zabráni vážnym škodám na vozidle a životnom prostredí. Predstavujeme službu Servis filtrov pevných častíc DAF.

 
dpf
 

V závislosti od typu vozidla z modelového roku 2017 a spôsobu používania vozidla je interval výmeny filtra DPF 180 000 až 540 000 kilometrov. Ak filter pevných častíc nevymeníte včas, výsledkom bude zvýšená spotreba paliva a rýchlejšie starnutie systému následnej úpravy emisií (EAS). Emisie tuhých častíc budú následne prekračovať zákonné normy a náklady na kilometer budú stúpať.

Vytvorili sme špeciálny program pre všetky nákladné vozidlá DAF, ktorý umožní efektívnu výmenu filtra DPF, pretože správne čistenie filtra pevných častíc si vyžaduje viac než len jeho prefúknutie. Je pravda, že ostatní poskytovatelia podobných služieb poskytnú vizuálne čistý filter pevných častíc, ale ak sa pozriete bližšie, sú medzi týmito službami obrovské rozdiely. Podľa výskumu, ktorý sme uskutočnili v mnohých európskych krajinách, boli „vyčistené“ filtre pevných častíc ešte stále až na 93 % kontaminované. Na rozdiel od toho, služba Servis filtrov pevných častíc DAF ponúka filter pevných častíc s rovnakou kvalitou a servisným intervalom ako v prípade pôvodného filtra DPF. Ďalším dôležitým rozdielom je, že môžeme poskytnúť náhradný filter DPF, ktorý bude pripravený na montáž, čím sa skráti čas, ktorý musíte stráviť v dielni.

Prečo si vybrať službu Servis filtrov pevných častíc DAF?

• Filter pevných častíc má rovnakú kvalitu ako pôvodný filter DPF
• Zabraňuje rýchlejšiemu starnutiu systému EAS
• Najlepšia voľba aj pre nákladné vozidlá modelového roku 2017
• Filter pevných častíc je zaručene v súlade s európskymi emisnými normami Euro 6