Download
  • sobota, 25. septembra 2021
  • Eindhoven
 

Spoločnosť DAF predstavuje novú normu pre olej DAF

Zavedenie prelomovej novej generácie nákladných vozidiel DAF je skvelou príležitosťou definovať zároveň aj nový štandard pre motorový olej. Zoznámte sa s tým najlepším motorovým olejom na dosiahnutie optimálneho výkonu motora a overenej spotreby paliva.

 
Image_oil
 

Nový štandard pre olej DAF bol pomenovaný PSQL 2.1 E (pre štandardný servisný interval). V prípade predĺženého servisného intervalu používa spoločnosť DAF príponu „LD“ (Long Drain). Štandard PSQL 2.1 E vychádza z motorového oleja 10W-30. Je to mazivo, ktoré sa bude používať v každom novom nákladnom vozidle DAF. V kombinácii s novými motormi PACCAR MX-11 a MX-13 a ďalšími inováciami zaisťuje tento motorový olej mimoriadnu účinnosť vozidla a preukázateľne nižšiu spotrebu paliva.

Rozsiahle testovanie
Špecifikácie nového štandardu pre olej DAF sa dôkladne testovali v siedmich oblastiach výkonu. Záver? Štandard PSQL 2.1 E prekonáva požiadavky noriem ACEA v každej oblasti. Vďaka tomu je motorový olej, ktorý bol schválený podľa normy PSQL 2.1 E, tou najtrvácnejšou a nákladovo najefektívnejšou voľbou.

PSQL 2.1 E a PSQL 2.1 E LD
• Odporúčaný motorový olej pre vaše nákladné vozidlá DAF
• Pre optimálny výkon motora a overenú úsporu paliva
• Vhodný aj pre nákladné vozidlá iných značiek ako DAF
• Spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a európske normy. Váš vozový park si zaslúži ten najlepší motorový olej.

Preto by ste pri každom servise mali požadovať nový štandard oleja DAF.