Objavte nákladné vozidlá DAF 

Spoločnosť DAF rozumie vášmu obchodu a chápe, aká je pre vás efektívnosť dôležitá. Preto ponúká dômyselné prepravné riešenia prispôsobené podľa vašich konkrétnych potrieb. Poskytuje tiež širokú ponuku služieb na zaistenie maximálnej dostupnosti vozidla. Všetko na jednom mieste: u vášho dílera DAF.

New Generation DAF range

Nová generácia modelov DAF XG⁺, XG, XF

Spoznajte novú generáciu nákladných vozidiel DAF na diaľkovú a ťažkú nákladnú dopravu.

New-generation-DAF-XD-cab-range

Nová generácia DAF XD

Spoznajte novú generáciu nákladných vozidiel DAF na distribúciu a profesionálne využitie.

 
New-generation-DAF-construction-range

Nová generácia modelov DAF XDC a XFC

Navrhnuté špeciálne na využitie v teréne a v stavebníctve.

New Generation DAF XB

Nová generácia DAF XB

Objavte model DAF XB novej generácie. Nákladné vozidlo stvorené pre mesto.

 
 
DAF XB Electric

Nová generácia DAF XB Electric

 Dokonale vhodný na udržateľnú vnútromestskú a regionálnu distribúciu s nulovými emisiami.

DAF XD Electric

Nová generácia DAF XD Electric

Model DAF XD Electric je ideálny na regionálnu a mestskú distribúciu. Komplexné prepravné riešenie na použitie s nulovými emisiami a dojazdom až 500 km.

DAF XF Electric

Nová generácia DAF XF Electric

S bezkonkurenčným dizajnom interiéru a exteriéru je model DAF XF Electric prémiovou voľbou pre regionálnu alebo vnútroštátnu dopravu.

 
 
 
On-the-road-to-even-cleaner-road-transport

Alternatívne palivá a hnacie sústavy

Svetové emisie CO₂ a kvalita ovzdušia v mestách – to sú problémy, ktoré sa dotýkajú každého z nás, vrátane spoločnosti DAF. Preto vyvíjame a testujeme veľa nových a existujúcich technológií s cieľom dosiahnuť ešte čistejšiu a udržateľnejšiu cestnú prepravu.

Ďalšie informácie
 

Díleri DAF sú tu pre vás. 

Efektívna preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Preto naši servisní díleri DAF ponúkajú komplexné riešenie prepravy prostredníctvom radu profesionálnych služieb a pomôžu vám vybrať si správne vozidlo, zariadiť financovanie a udržať váš vozový park v dokonalom stave.

Opravy a údržba

Služba DAF MultiSupport ponúka na mieru šité riešenie opráv a údržby, s ktorým sa vyhnete nepríjemným prekvapeniam, budete mať pod kontrolou mesačné náklady a získate pocit absolútnej istoty.

Ďalšie informácie

PACCAR Connect

Portál PACCAR Connect, založený na údajoch v reálnom čase, poskytuje otvorené, jednoduché a dôveryhodné pripojené služby určené na zefektívnenie vašich operácií. Portál PACCAR Connect vám pomôže zvýšiť čas prevádzkyschopnosti vozidla, znížiť prevádzkové náklady a optimalizovať efektívnosť logistiky.

Ďalšie informácie

Školenie vodičov

Na školeniach pre vodičov DAF Driver Academy sa vodiči naučia znížiť spotrebu paliva počas jazdy na minimum a zlepšia svoje schopnosti v oblasti bezpečnosti a efektívnosti.

Ďalšie informácie

Finančné služby

PACCAR Financial, interná finančná spoločnosť, ktorá je súčasťou spoločnosti DAF, sa venuje exkluzívne odvetviu dopravy a ponúka prispôsobené finančné služby pre nové a jazdené nákladné vozidlá a prívesy.

Ďalšie informácie

Diely a príslušenstvo

Okrem originálnych dielov DAF a dielov pre motory PACCAR dodáva spoločnosť PACCAR Parts vyše 80 000 univerzálnych dielov TRP na nákladné vozidlá a prívesy všetkých značiek v celej Európe aj mimo nej.

Ďalšie informácie

Asistencia na cestách

Služba DAF International Truck Service (ITS) vám na cestách poskytne rýchlu a odbornú pomoc vo dne aj v noci, nech ste kdekoľvek v Európe. Zavolajte na telefónne číslo: +31 40 21 43000 a spojte sa priamo s operátorom služby ITS.

Ďalšie informácie

Sieť dílerov DAF

Vďaka našej rozsiahlej sieti vyše 1 000 profesionálnych dílerov máte vždy nablízku dílera DAF, ktorý vám poskytne radu na mieru a odborný servis počas celej životnosti vášho nákladného vozidla.

Vyhľadávanie dílerov DAF
 
 
BBI Plus news

DAF - informácie pre výrobcov nadstaveb

Jednoduchý prístup ku komplexným a aktualizovaným informáciám o vozidlách a inštalačným pokynom pre profesionálnych výrobcov karosérií a dielne.

DAF-components-range-wide-hr-01

DAF Components

Ste výrobca autobusov, diaľkových autobusov, terénnych vozidiel a špeciálnych vozidiel pre poľnohospodárstvo a priemysel? Spoločnosť DAF Components Vás dokáže zásobiť komponentmi, ako sú motory, nápravy a kabíny.