Parts-Webshop-Special-offers-3840x866px

Diely a príslušenstvo

Hľadáte diely alebo príslušenstvo pre svoje nákladné vozidlo? Máme všetko, čo potrebujete. Ponúkame široký sortiment dielov a príslušenstva v rôznych cenových kategóriách.

Potrebujete diely? 
 
Parts-websjop-Special-offers-

Originálne diely

Originálne diely DAF sa vyrábajú pomocou najnovších technológií a z prvotriednych materiálov. Diely sú špeciálne navrhnuté pre vaše nákladné vozidlo DAF, takže sa môžete spoľahnúť, že budú spolu dokonale fungovať, a zároveň ich poskytujeme s kompletnou zárukou spoločnosti DAF.

DAF-parts-Webshop-header

Originálne repasované diely DAF

Odovzdajte nám váš starý diel a dostanete namiesto neho repasovaný diel. Je to skvelá alternatíva namiesto kupovania nového dielu, pokiaľ ide o cenu aj ekologickú udržateľnosť. Diely sú kompletne testované a ich kvalita je zaručene rovnaká ako v prípade nových dielov.

TRP-Truck-Trailer-parts-Cover

Diely TRP

Vďaka značke TRP ponúkame široký sortiment dielov pre všetky značky nákladných vozidiel a prívesov bez ohľadu na ich typ či rok výroby. Skutočný obchod so všetkým pod jednou strechou, s jedinou kontaktnou osobou, pričom vám stačí jedna návšteva a obdržíte len jednu faktúru. K dispozícii je 1000 predajných miest po celej Európe.