Sergei Baikin

Sergej Baykin

Vodič v prepravnej spoločnosti Trans-Auto

 

Ako vodič nákladného vozidla pracujem už od roku 1986 a momentálne pracujem v ruskej prepravnej spoločnosti Trans-Auto. Som v nej už od jej založenia. Prepravujeme ropu z vrtu do ropnej rafinérie. Preprava ropy je ziskový biznis, pretože ropu prevážame v kuse 365 dní v roku.

 

V osemdesiatych rokoch som dostal vodičský preukaz a nastúpil som do armády, kde som bol súčasťou prepravnej divízie. Keď som skončil v armáde, začal som pracovať pre inú prepravnú spoločnosť. S vozidlami DAF jazdím už viac ako 15 rokov. Najnovší model sa mi veľmi páči, pretože jazdí plynulo a kabína je pohodlná a teplá. 
V Rusku máme rôzne cesty. Môžu byť veľmi dobré aj veľmi zlé. Sú tu horské oblasti a sú tu aj roviny. Sú odlišné, ale mám rád oboje. 

Winter in Russia knows how to surprise you. It can be snowing for 5 months. And when it snows, you need to be very careful and drive very slowly. After all, I am carrying a dangerous cargo. In summer it is much calmer… 
The main thing in my job is that me and my truck should always be on the road, also in the winter. 

Sometimes I travel the same route 2-3 times a day. I know every bump in the road. But in my DAF, I never get tired, even after a long trip. I just have to let the truck do its job. 

 

Sergei-Baikin-road
ProudDAF
 
 


Chceli by ste vidieť váš príbeh na našich webových stránkach?

Pošlite nám váš príbeh so spoločnosťou DAF a my sa podelíme o vaše chvíle hrdosti.