ProudDAF Lori Negri

Lori Negri

„Ja a môj DAF sme stvorení jeden pre druhého.“

 

„Moja rodina je na prvom mieste, ale môj kamión je v tesnom závese.“

 

Lori Negri pracuje ako vodič nákladného vozidla už viac ako 35 rokov. Podľa vlastných slov považuje za privilégium, že môže cestovať po celej Brazílii.  Povolanie vodiča nákladného vozidla je, ako hovorí, najkrajšie na svete, najmä v jeho rozľahlej a rozmanitej krajine. 

Pred štyrmi rokmi Lori vymenil svoj kamión za DAF. V tých dňoch to bola ešte relatívne nová značka na preplnenom brazílskom trhu s nákladnými vozidlami. Značka DAF však pre Loriho nebola úplne neznáma: zorientoval sa už dávno pred jej uvedením v Brazílii, aj vďaka pozeraniu rôznych videí. Keď otvorili v Campo Grande predajňu vozidiel DAF, netrvalo dlho a Lori sedel za volantom pri skúšobnej jazde. Bola to láska na prvý pohľad. 

“I fell in love with the comfort, the strength and durability,” he says. “For me, my family comes first and my truck is a close second.”

His DAF literally makes Lori happy. He explains: "The time I used to spend with my other trucks on maintenance and repair, I now save. That means I have more time to be with my family, more and longer."

“Diesel runs through my veins and the roads are my life,” he summarizes. “Me and my DAF are made for each other.”

 

Lori Negri,
Truck driver

ProudDAF Lori Negri teaser
ProudDAF
 
 


Chceli by ste vidieť váš príbeh na našich webových stránkach?

Pošlite nám váš príbeh so spoločnosťou DAF a my sa podelíme o vaše chvíle hrdosti.


 
 

Mohlo by vás zaujímať: