LF interior with driver

Vzor pre pohodlie vodiča

Pohodlne sa cítiaci vodič je lepší vodič. Preto je interiér takou dôležitou súčasťou nového modelu LF. Hneď, ako vodič vstúpi do kabíny, môže si vychutnať najvyšší štandard komfortu, praktickosti a bezpečnosti.

LF interior

Dokonalé pracovné prostredie

Palubná doska je atraktívna, komplexne vybavená a ponúka maximálne jednoduché používanie. Všetky ovládacie prvky sú ľahko dostupné a usporiadané logicky podľa funkcie. Mimoriadne veľká kapacita vykurovacieho a ventilačného systému znamená, že v interiéri je možné rýchlo dosiahnuť ideálnu teplotu. To je vynikajúce, keď vodiči nastupujú a vystupujú veľakrát denne.
New-LF-DIP

Ešte lepšie informácie pre vodiča

Nádherný a prehľadný prístrojový panel má nové písmo a nový štýl, ktorý zlepšuje prehľadnosť. Informačný panel vodiča poskytuje viac informácií na zvýšenie komfortu a efektívnosti vodiča. V záujme ďalšieho zvýšenia výkonnosti vodiča sú nastavenia zoskupené na prístrojovom paneli logickejšie a asistent výkonu vodiča (Driver Performance Assistant, DPA) obsahuje ešte viac tipov na hospodárnu jazdu.
New-LF-storage-space

Skvelý úložný priestor

Nový model LF ponúka široký rad úložných možností: priestranný uzamykateľný úložný priestor na tuneli motora, bočné vrecká v dverových paneloch a dva veľké úložné priestory nad čelným sklom. Rozšírená denná kabína a kabína na spanie majú ako štandard tri ďalšie uzamykateľné úložné skrinky za sedadlami; jednu s kapacitou 23 litrov a dve s kapacitou 39 litrov.
new-daf-LF-steering-wheel

Ergonomický dizajn

Prispôsobiteľný multifunkčný volant prispieva k vynikajúcej polohe vodiča počas jazdy. Sú na ňom spínače na ovládanie tempomatu, motorovej brzdy, rádia a hands-free zariadenia TruckPhone, a ovládanie klimatizácie a dvojitá zásuvka DIN pre voliteľné navigačné rádio nákladného vozidla sú na dosah ruky.
New-LF-seats

Sedadlo s mnohými možnosťami nastavenia

Nový model LF má mimoriadne pohodlné sedadlo vodiča s veľkým rozsahom nastavení – až 210 mm pozdĺžne a 120 mm na výšku. Zabezpečuje tak ideálnu polohu počas jazdy pre vodičov všetkých výšok. K dispozícii je aj pneumaticky odpružené sedadlo vodiča s voliteľným vyhrievaním.