Exteriér

S prihliadnutím na výkonný a elegantný vzhľad predstavuje model DAF XF vizitku každého prepravného operátora. Pôsobivý predok, mohutná čierna mriežka chladiča a atraktívne štýlové prvky: to nemôže byť nič iné než model DAF XF.

Dizajn

Dizajn sa snúbi s funkčnosťou

Pri vývoji série XF pokračovala spoločnosť DAF v rozvoji svojej mimoriadne uznávanej koncepcie kabíny, ktorá je známa svojou priestrannosťou a praktickým komfortom.

  • Predná časť spolu s blatníkmi, nárazníkmi a bočnicami dodáva vozidlu veľmi moderný vzhľad
  • Maximálna pozornosť bola venovaná aerodynamike a optimalizácii prúdenia vzduchu
  • Čelné svetlomety s voliteľnou technológiou LED zaručujú najvyšší svetelný výkon s maximálnou životnosťou a minimálnou spotrebou energie.

Vonkajšie osvetlenie

Vonkajšie osvetlenie

Svetlomety štandardne obsahujú halogénové žiarivky H7 spolu s prevádzkovými svetlami na denné svietenie (4 LED diódy). Technológia LED svetlometov je súčasťou doplnkovej výbavy. LED svetlomety zaručujú najvyšší svetelný výkon s maximálnou životnosťou a minimálnou spotrebou energie. Dostupné sú aj doplnkové ostrekovače svetlometov, elegantne začlenené do svetlometov.

 

Aerodynamické vlastnosti

Optimálny prietok vzduchu

Strešné a bočné spojlery znižujú spotrebu paliva a emisie CO2 až o 10 percent. Sú vyrobené presne na mieru väčšieho vozidla so šírkou 2,55 metra.

To isté platí aj pre aerodynamické blatníky s integrovanými smerovkami, ktoré sú dokonale viditeľné pre cyklistov a chodcov a zvyšujú celkovú úroveň bezpečnosti.

Súvisiace informácie

DAF XF Euro 6 manuál pre vodičov

Jazdíte s nákladným vozidlom DAF XF Euro 6? Pozrite si instruktážne videá pre vodičov na kanále YouTube.

Zobraziť zoznam záznamov

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

DAF Transport Efficiency

Your-profitability-our-aim-and-logo_sk

DAF Transport Efficiency, tak sa volá naša filozofia. Filozofia, ako dosiahnuť maximálny zisk z každého kilometra.

Čítaj viac

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky