Podvozok

Nízka hmotnosť dobre premysleného podvozku poskytuje vysoké užitočné zaťaženia. Vysoký stupeň tuhosti zabezpečuje vynikajúce jazdné vlastnosti. Komponenty ako palivové nádrže, batérie, jednotka EAS, nádrž kvapaliny AdBlue a náhradné koleso možno namontovať na rôzne miesta na podvozku. Všetko pre dosiahnutie čo najvyššej efektivity.

Pevný a ľahký

Rám podvozka série XF

V prednej časti rámu podvozka je priestor na mimoriadne široký chladič motora. Chladič chráni aj pevný nosník v prednej časti so systémom ochrany Front Underrun Protection. Pevná a tvrdá predná časť podvozka vozidla zabezpečuje presné riadenie.

Systém Stabilink v odpružení zadnej nápravy nielenže znižuje pohotovostnú hmotnosť vozidla, ale zlepšuje aj ovládateľnosť vozidla. Nápravy, odpruženie náprav a riadenie sú navrhnuté tak, aby sa znížila pohotovostná hmotnosť vozidla a zlepšil sa jeho výkon.

Schéma podvozka

Flexibilná konštrukcia podvozka

Pri vývoji podvozka modelov XF bolo hlavným cieľom vytvoriť čo najviac priestoru. V záujme dosiahnutia maximálnej flexibility pri úprave podvozka možno katalyzátor SCR a filter sadze rozdeliť na dvoje. Nádrž kvapaliny AdBlue vo verziách s jednotkou ťahača je umiestnená prakticky pod kabínou. Výsledkom je množstvo priestoru pre čerpadlové systémy, hydraulické nádrže alebo palivové nádrže s celkovým objemom až 1 500 litrov.

Súvisiace informácie

DAF XF Euro 6 manuál pre vodičov

Jazdíte s nákladným vozidlom DAF XF Euro 6? Pozrite si instruktážne videá pre vodičov na kanále YouTube.

Zobraziť zoznam záznamov

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

DAF Transport Efficiency

Your-profitability-our-aim-and-logo_sk

DAF Transport Efficiency, tak sa volá naša filozofia. Filozofia, ako dosiahnuť maximálny zisk z každého kilometra.

Čítaj viac

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky