Prispôsobené vašim potrebám

Rad DAF LF Euro 6 zastupuje celý sortiment efektívnych distribučných nákladných vozidiel. Ich vývoj sa zameriaval na dosiahnutie maximálnej efektívnosti pre operátora a na maximálnu jednoduchosť používania pre vodiča. Rad DAF LF Euro 6 predstavuje štandard z hľadiska užitočného zaťaženia, palivovej efektívnosti a prevádzkyschopnosti. Jednoducho – je prakticky neprekonateľný.

Stručné informácie

Vytvorené pre vysoký výkon

Rad DAF LF Euro 6 je mimoriadne odolný z každého pohľadu. Je absolútne vhodný na distribučné úlohy. Na všetky distribučné úlohy v hmotnostnej triede od 7,5 do 19 ton je tu prispôsobené riešenie LF. Bez ohľadu na vaše preferencie budete mať k dispozícii špičkové užitočné zaťaženie vďaka nízkej pohotovostnej hmotnosti. Výsledkom je maximálna efektívnosť, ktorú ponúkajú moderné štvorvalcové a šesťvalcové motory PACCAR s výkonmi od 112 kW/152 k do 239 kW/325 k. Výkonné, spoľahlivé, palivovo hospodárne a šetrné k prírode. Servisné intervaly až 60 000 km maximalizujú dobu prevádzkyschopnosti.

Dizajn radu DAF LF Euro 6 ponúka aj špičkový vzhľad. Interiér s prístrojovou doskou s integrovanou funkciou Driver Performance Assistant predstavuje to najlepšie pracovné prostredie pre vodiča. Podvozok je úplne plochý a ponúka maximálnu otvorenosť pre karosárske práce.

Bez ohľadu na to, či si vyberiete pevnú zostavu alebo ťahač, kabínu na denné používanie, predĺženú kabínu alebo kabínu na spanie, vždy získate dokonalý produkt LF vzhľadom na vaše distribučné potreby.

Výnimočný výkon

Výnimočný výkon

Vysoká miera spokojnosti majiteľov modelu LF je najlepším možným dôkazom o kvalite. Každého, kto si na modeli LF zajazdí, ihneď presvedčí. Spoločnosť DAF vyrába nákladné vozidlá tak, aby oslovili svojím výkonom – deň čo deň, aj v tých najnáročnejších podmienkach. K dispozícii je riešenie šité na mieru každému použitiu. Či už svoje vozidlo LF používate v stavebníctve, chladiarenstve, na prepravu zamrznutého tovaru alebo na rozvoz po meste, jeho výkon je vždy špičkový.

Tichý

Špeciálna tichá verzia Silent otvára dvere ďalším prepravným možnostiam v mestskom prostredí. Implementáciou niekoľkých inteligentných technológií vrátane špeciálneho motorového softvéru sa hluk v režime „Silent“ obmedzil na maximálne 72 dB(A). Vďaka tomu je toto vozidlo možné nakladať a vykladať v oblastiach, kde platia obmedzenia hluku vo večerných, nočných alebo skorých ranných hodinách. Verzia LF Silent je k dispozícii ako 7,5 tonový pevný variant so 4,5-litrovým motorom PACCAR PX-5 s výkonom 112 kW/152 k.

Mrazivý výkon

Obzvlášť na prepravu s kontrolovanou teplotou je motor PACCAR PX-5, napríklad model PX-7, je odteraz k dispozícii aj s voliteľným generátorom namontovaným priamo na motore. Fixné upevnenie zabezpečuje spoľahlivú prevádzku vodou alebo vzduchom chladeného generátora „Frigoblock“. Táto konštrukcia výrazne predlžuje prevádzkovú životnosť klinových remeňov, čo znamená maximálnu spoľahlivosť a úsporu na nákladoch a údržbe. Okrem toho sa generátor na pohon chladiacej jednotky jednoducho montuje na dosiahnutie maximálnej efektívnosti.

Odolný

Či už je karoséria vo forme uzavretej skrine alebo plachtová, s plochým dnom, vyklápacia alebo špeciálne upravená na prepravu, napríklad ľahkého rýpadla, model LF sa výnimočne dobre hodí na každé takéto použitie. 19-tonová konštrukcia modelu LF bola naopak špeciálne navrhnutá na použitie zahŕňajúce pravidelnú jazdu v teréne. Spoznáte ho podľa matnej čiernej mriežky, vysokého nárazníka a robustného ochranného krytu pred chladičom. Vysoký predný nárazník umožňuje dosiahnuť takmer 25-stupňový nájazdový uhol so svetlou výškou až 32 centimetrov. Odolný, výkonný a všestranný

Súvisiace informácie

DAF LF Euro 6 driver instructions

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF LF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

DAF Transport Efficiency

Your-profitability-our-aim-and-logo_sk

DAF Transport Efficiency, tak sa volá naša filozofia. Filozofia, ako dosiahnuť maximálny zisk z každého kilometra.

Čítaj viac

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky