LF Aerobody

Pre maximálnu palivovú efektívnosť

Na dosiahnutie optimálnej prúdnicovej línie vystupuje aerodynamický kryt strechy modelu DAF LF Aerobody v prednej časti mierne dohora a jeho rohy sú zaoblené. V zadnej časti sa strecha karosérie v strede zvažuje mierne nadol, vďaka čomu sa ešte viac zlepšuje aerodynamika. Z rovnakého dôvodu sa ako súčasť štandardnej výbavy dodáva špeciálne vyvinutá súprava blatníkov a spojlerov. Táto súprava zabezpečuje integráciu kabíny s karosériou. Vďaka vylepšeným aerodynamickým vlastnostiam je možné v rámci distribučnej prepravy usporiť vyše 4 % paliva a následne aj znížiť emisie CO2. Pri rýchlosti 85 km/h môže byť model Euro 6 LF Aerobody až o 8 % ekonomickejší v porovnaní s vozidlom s tradičnou karosériou.  

16 alebo 17 Euro paliet 

Model LF Aerobody s kompletnou karosériou PACCAR sa vyrába v závode Leyland Trucks, vo Veľkej Británii. K dispozícii sú karosérie s vnútornou dĺžkou 6,75 a 7,05 metra a sú vhodné na prevážanie 16, respektíve 17 Euro paliet. Zadné čelo so zdvižnou kapacitou 1 500 kg je súčasťou štandardnej výbavy a pre extra praktickosť sa model LF Aerobody dodáva s voliteľnými dverami na pravej strane karosérie. Model DAF LF Aerobody prirodzene disponuje rovnakými výnimočnými jazdnými vlastnosťami a jednoduchým používaním ako ostatné modely v rámci komplexného radu LF. Vďaka malému polomeru otáčania, jednoduchému prístupu do kabíny a nízkej hmotnosti bez nákladu je toto vozidlo ideálne na intenzívnu distribučnú prepravu. Model LF Aerobody je k dispozícii s rôznymi úspornými motormi Euro 6: 4,5-litrový štvorvalcový motor PACCAR PX-5 a 6,7-litrový šesťvalcový motor PACCAR PX-7 s výkonom od 112 kW/152 k do 194 kW/264 k. 

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

Služby

Efektivná preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF preto ponúka kompletné riešenie pre prepravu. Za každým vozidlom sa skrýva profesionálna organizácia a medzinárodná sieť servisných dealerov. Pomôžu vám s výberom vhodného vozidla, zariadia financovanie a budú váš vozový park udržovať v perfektnom stave.

Ďalšie informácie

DAF Transport Efficiency

Your-profitability-our-aim-and-logo_sk

DAF Transport Efficiency, tak sa volá naša filozofia. Filozofia, ako dosiahnuť maximálny zisk z každého kilometra.

Čítaj viac

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky