Exteriér

Dizajn nového radu DAF CF Euro 6. Robustný, elegantný a funkčný. Optimálna aerodynamika vedie k ideálnemu prietoku vzduchu a následne k nízkej spotrebe paliva.

Dizajn

Dizajn exteriéru

Počas vývoja radu CF bola spoločnosť DAF značne inšpirovaná kvalitami mimoriadne uznávaného radu Euro 6 XF. Výsledkom tejto inšpirácie je atraktívny dizajn exteriéru. Prominentná a dokonale integrovaná horná a dolná mriežka pripomína rodinný charakter, ktorý je podčiarknutý centrálne umiestneným chrómovaným panelom s logom spoločnosti DAF.

Vonkajšie osvetlenie

Inovačný prístup

Prvý raz v oblasti nákladných automobilov je k dispozícii ponuka voliteľnej technológie LED pre čelné svetlomety. Získate maximálny svetelný výstup, maximálnu životnosť a minimálnu spotrebu energie.

Aerodynamické vlastnosti

Aerodynamické vlastnosti

Počas fázy návrhu modelu DAF CF venovala spoločnosť DAF veľkú pozornosť optimalizácii obtekania vzduchu. Nárazník z galvanizovanej ocele s integrovanými vzduchovými deflektormi prispieva k lepšiemu chladeniu motora a k najnižšej možnej spotrebe paliva. Blatníky, bočné nárazníky a bočnice sa taktiež dočkali prepracovania s cieľom optimalizovať aerodynamiku a obmedziť usádzanie nečistôt.

Súvisiace informácie

DAF CF Euro 6 driver instructions

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF CF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

DAF Transport Efficiency

Your-profitability-our-aim-and-logo_sk

DAF Transport Efficiency, tak sa volá naša filozofia. Filozofia, ako dosiahnuť maximálny zisk z každého kilometra.

Čítaj viac

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky