DAF CF Euro 6

Model DAF CF Euro 6 určuje štandard. Ponúka nízke prevádzkové náklady,  špičkový komfort vodiča a predovšetkým neprekonateľnú všestrannosť. Tri varianty kabíny, tri motory a množstvo konfigurácií nápravy a podvozka: nový model DAF CF Euro 6 ponúka prispôsobené riešenie pre všetky potreby v oblasti prepravy!


Pozrite si podrobné informácie o modeli DAF CF Euro 6

 • Prispôsobené vašim potrebám

  DAF-cf-tailored-400
  Všestranné a univerzálne vozidlo DAF: model CF Euro 6. Ideálne nákladné vozidlo na rôzne aplikácie. Počnúc stavbami až po distribúciu.

  Čítajte ďalej
 • Exteriér

  DAF-cf-exterior-400Dizajn nového radu DAF CF Euro 6. Robustný, elegantný a funkčný. Optimálna aerodynamika vedie k ideálnemu prietoku vzduchu a následne k nízkej spotrebe paliva.

  Ďalšie informácie o exteriéri
 • Interiér

  DAF-cf-interior-400Rad DAF CF je k dispozícii spolu s praktickými typmi kabín na denné používanie, priestornými typmi kabín s lôžkom a mimoriadne priestornými typmi kabín Space Cab s neuveriteľnou výškou 223 cm. Ešte viac komfortu, bezpečnosti a pohodlia. 

  Ďalšie informácie o interiéri
 • Hnacia súprava

  DAF-cf-driveline-400Rad CF Euro 6 ponúka účinné hnacie sústavy s rôznymi špičkovými motormi PACCAR. So výkonom od 234 do 510 hp a výkonnými motorovými brzdami. S mechanickou prevodovkou s priamym radením s rýchlobehom alebo automatizovanou prevodovkou AS Tronic.

  Ďalšie informácie o hnacej sústave
 • Podvozok

  DAF-cf-chassis-400
  Ľahký a pevný podvozok vedie k maximálnemu užitočnému zaťaženiu a maximálnej rentabilite. Vysoká tuhosť a zadné odpruženie Stabilink zaisťujú bezpečnú manipuláciu.

  Ďalšie informácie o podvozku
 • CF Construction

  DAF-cf-construction-400
  Špeciálne vyvinutý pre použitie v stavebníctve, ktoré si vyžaduje pravidelnú jazdu v teréne. Model CF Construction charakterizuje zvýšený uhol nájazdu a väčšia svetlá výška na maximálne pohodlnú jazdu v teréne.

  Čítajte ďalej

 • DAF Transport Efficiency

  Your-profitability-our-aim-and-logo_sk

  DAF Transport Efficiency, tak sa volá naša filozofia. Filozofia, ako dosiahnuť maximálny zisk z každého kilometra.

  Čítaj viac

  Systémy pohodlia a bezpečnosti DAF

  DAF-PCC-Predictive-Cruise-Control-Euro-6

  Spoločnosť DAF disponuje ohromným množstvom technológií, ktoré zvyšujú pohodlie a bezpečnosť.

  Ďalšie informácie

  Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

  Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

  Ďalšie informácie

Súvisiace informácie

Služby

Efektivná preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF preto ponúka kompletné riešenie pre prepravu. Za každým vozidlom sa skrýva profesionálna organizácia a medzinárodná sieť servisných dealerov. Pomôžu vám s výberom vhodného vozidla, zariadia financovanie a budú váš vozový park udržovať v perfektnom stave.

Ďalšie informácie

DAF CF Euro 6 driver instructions

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF CF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Zdieľajte túto stránku.