O spoločnosti PACCAR Financial

S viac než 50 rokmi skúseností v odvetví dopravy je spoločnosť PACCAR Financial, ako súčasť spoločnosti PACCAR Inc., hlavným zdrojom financovania zariadení pre všetkých zákazníkov spoločnosti PACCAR. Spoločnosť PACCAR úspešne vyrába a predáva kamióny vysokej kvality po celom svete pod značkami DAF, Kenworth a Peterbilt.

V Európe spoločnosť PACCAR Financial Europe ponúka svojim zákazníkom širokú škálu produktov a riešení šitých na mieru. Ako kaptívna finančná spoločnosť spoločnosti DAF Trucks NV, sme hlavným poskytovateľom financovania nákladných automobilov DAF - nových, aj použitých. Na základe našich poznatkov a skúseností z odvetvia dopravy sme schopní ponúknuť profesionálne štruktúrované riešenia a širokú škálu konkurencieschopných možností financovania. To je dôvod, prečo financujeme viac nákladných vozidiel DAF, než ktokoľvek iný.

So spoločnosťou PACCAR Financial sa môžete spoľahnúť na profesionálny prístup pri financovaní všetkých kombinácií vozidiel: nové vozidlá, použité nákladné automobily, prívesy a nadstavby. Vzhľadom k tomu, že sa spoločnosť PACCAR Financial zamerala výhradne na odvetvie dopravy, poznáme Vaše podnikanie a rozumieme Vašim potrebám. Bez ohľadu na to, kam pôjdu Vaše autá, alebo čo budú viezť, môžete sa spoľahnúť na našu pomoc s podporou finančnej flexibility a taktiež Vašej ziskovosti.

Pokiaľ chcete vedieť, čo pre Vás môže spoločnosť PACCAR Financial urobiť, naši oblastní obchodní manažéri vo Vašej krajine radi zodpovedia všetky Vaše otázky.
Pre financovanie vozidiel mimo Európu, prosíme, kontaktujte našich kolegov v spoločnosti PACCAR Financial in the U.S


Zameraný na dopravu

Zameraný na dopravu

Spoločnosť PACCAR Financial je výhradne zameraná na odvetvie dopravy a prispieva k úspechu tých zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre kúpu nákladného vozu DAF, či už nového alebo použitého. Spoločnosť PACCAR Financial ponúka na mieru šité riešenia, ak chcete udržať Vaše podnikanie v pohybe.

 • Kaptívna finančná spoločnosť spoločnosti 
  DAF
  Trucks. Spolu so spoločnosťou DAF, sme divíziou spoločnosti PACCAR Inc.  Zaručíme Vám spoľahlivosť a dôveryhodnosť pri spracovaní Vašej žiadosti o financovanie.

 • Viac než 50 rokov skúseností a zamerania na odvetvie dopravy:
  Poznáme podnikanie v doprave a poznáme podnikanie s nákladnými vozidlami

 • Všetko na jednom mieste: ľahko a jednoducho
  Môžeme zmierniť Vašu administratívnu záťaž tým, že budeme jediným zdrojom financovania vozidiel, údržby a opráv, poistenia a ďalších služieb *

 • Odborná spoločnosť:
  Môžeme Vám dať rýchlu spätnú väzbu o kreditnom stave Vašej spoločnosti a odborné a prispôsobené ponuky produktov.

 • Odbornosť v odvetví prepravy:
  Okrem financovania nových nákladných vozidiel DAF, tiež financujeme Vaše nákladné vozidlo, príves a nadstavbu. Vieme, čo sa hýbe Vaším podnikaním a môžeme Vám ponúknuť širokú škálu flexibilných riešení.

 • Pan-európska spoločnosť:
  Vzhľadom k tomu, že máme svoje pobočky v mnohých európskych krajinách môžeme, v závislosti na miestnej legislatíve, pomôcť financovať Váš medzinárodný vozový park, a to aj pokiaľ zaregistrujete  vozidlá vo viacerých krajinách. Sme tam, kde nás potrebujete, so znalosťou miestnych pomerov

* závislé na miestnych predpisoch

Prejdite na Vaše lokálne stránky PACCAR Financial

PACCAR Financial

Finančné produkty, ktoré ponúka PACCAR Financial veľmi závisia od Vašej krajiny. V niekoľkých európskych krajinách máme Regionálnych obchodných manažérov, ktorí sa tešia na diskusiu s Vami o možnostiach financovania.

Sieť

Sieť

PACCAR Financial map To je dôvod, prečo je spoločnosť PACCAR Financial schopná ponúknuť Vám podporu vysokej kvality v mnohých krajinách.

Spoločnosť PACCAR Financial je jednou z popredných spoločnosti financujúcich prepravu v Európe. Svoju silnú medzinárodnu sieť má v súčasnosti v 12 krajinách;

 • Holandsko 
 • Veľká Británia
 • Írsko
 • Nemecko 
 • Belgicko 
 • Luxemburg
 • Francúzsko 
 • Taliansko 
 • Španielsko 
 • Poľsko 
 • Česká republika 
Kliknite na meno svojej krajiny a budete presmerovaný na miestne webové stránky spoločnosti PACCAR Financial. Alebo, ak chcete kontaktovať našu centrálu priamo, použite prosím kontaktný formulár spoločnosti PACCAR Financial. 

Prejdite na Vaše lokálne stránky PACCAR Financial

PACCAR Financial

Finančné produkty, ktoré ponúka PACCAR Financial veľmi závisia od Vašej krajiny. V niekoľkých európskych krajinách máme Regionálnych obchodných manažérov, ktorí sa tešia na diskusiu s Vami o možnostiach financovania.

Údaje a čísla

Údaje a čísla

Spoločnosť PACCAR Financial Europe zamestnáva v 10 krajinách 240 zamestnancov, ktorí sa venujú všetkým aspektom financovania dopravných prostriedkov. 

PACCAR Financial Europe má vo svojom portfóliu zhruba 38 000 nákladných automobilov a 1 800 prívesov. Vzhľadom k tomu, že sme kaptívna finančná spoločnosť spoločnosti DAF Trucks NV, sme hlavným poskytovateľom financovania DAF vozidiel v Európe. Bez ohľadu na to, či budete potrebovať operatívny alebo finančný leasing, budeme s Vami hľadať riešenie.  
 
Ak máte akékoľvek otázky, alebo pokiaľ Vás zaujíma, čo presne pre vás môže urobiť spoločnosť PACCAR Financial, naši regionálni obchodní manažéri vo Vašej krajine radi zodpovedia všetky Vaše otázky.
 

Kontakt PACCAR Financial

Contact-PACCAR-Financial-Europe

PACCAR Financial Slovakia Vám pomôže s Vašimi  finančnými rozhodnutiami. 

Kontakt PACCAR Financial

Pracovné príležitosti

Pracovné príležitosti v spoločnosti PACCAR Financial

PACCAR je globálnym technologickým lídrom v dizajne, výrobe a zákazníckej podpore vysoko kvalitných ľahkých, stredných a ťažkých nákladných vozidiel pod značkami Kenworth, Peterbilt a DAF. Spoločnosť PACCAR je najväčším nezávislým výrobcom nákladných vozidiel v USA s ročným obratom viac ako 16 miliárd dolárov a s celkovým počtom zamestnancov po celom svete viac ako 20.000.

Európska organizácia je podporovaná 9,000 hrdými zamestnancami, ktorí spoločne budujú zhruba 60,000 úžitkových vozidiel za rok. Spoločnosť tiež poskytuje finančné služby a informačné technológie a distribuuje náhradné diely nákladných vozidiel. Akcie spoločnosti PACCAR sú obchodované na burze Nasdaq, symbol PCAR, a jej domovskú stránku môžete nájsť na www.paccar.com. Spoločnosť PACCAR ponúka medzinárodné pracovné prostredie s výbornou príležitosťou pre osobný rast.

Spoločnosť PACCAR Financial Europe ponúka finančné riešenie pre zákazníkov spoločnosti DAF v 8 krajinách a je plne zameraná na odvetvie dopravy. Spoločnosť PACCAR Financial Europe ponúka širokú škálu finančných produktov a služieb pre nové nákladné automobily, použité nákladné vozidlá a prívesy. Máme veľa zaujímavých pracovných príležitostí v rôznych odboroch.

Pokiaľ chcete zobraziť všetky naše voľné miesta, možnosti pracovného umietnenia a pozície vhodné pre absolventov klinkite tu

Voľné miesta

PACCAR Financial

Zobraziť všetky voľné pracovné miesta, stáže a absolventské projekty.

Čítajte ďalej

Služby, ktoré podporujú PACCAR Financial

MultiSupport - Servisná zmluva

DAF-Multisupport-mainvisual

PACCAR Financial môže zahrnúť servisnú zmluvu do Vašej leasingovej zmluvy, rovnako ako aj ďalšie služby, ako je napríklad poistenie pre Vaše vozidlo, GAP poistenie, cestné dane a diaľničné známky.

Ďalšie informácie

Vyhľadať najbližšieho dílera

Kontakt PACCAR Financial

Contact-PACCAR-Financial-Europe

PACCAR Financial Slovakia Vám pomôže s Vašimi  finančnými rozhodnutiami. 

Kontakt PACCAR Financial

Zdieľať túto stránku

Pozývame Vás k zdieľaniu našej stránky